خبر بد: ویژگی Always On Display احتمالا به گلکسی های پیشین اضافه نخواهد شد!

0

خبر بد: ویژگی Always On Display احتمالا به گلکسی های پیشین اضافه نخواهد شد!

یکی از ویژگی های جدیدی که به گلکسی اس 7 و اس 7 اج اضافه شده است حالت Always On Display صفحه نمایشگر این گوشی ها است . این ویژگی در پرچمدار ال جی نیز که چند ساعت قبل از پرچمداران سامسونگ معرفی شده بود نیز وجود دارد.اما در کل یک ویژگی جدید در بین پرچمداران محسوب میشود که تاکنون دو غول کره ای در گوشی های خود استفاده کرده اند.به نظر میرسد قرار نیست این ویژگی به پرچمداران پیشین سامسونگ اضافه شود که خبری بد برای کاربران این گوشی ها محسوب میشود.همراه ما باشید.

سامسونگ با به کار گیری از نقاط قوت پنل های AMOLED توانسته ویژگی Always On Display را در گوشی های خود اضافه کند که این کاربران میتوانند در این حالت اطلاعات مهمی را نظیر ساعت و تاریخ، اعلانات و قرار های ملاقات را بدون روشن کردن صفحه نمایش و فشردن دکمه ی خاصی مشاهده کنند. این ویژگی با توجه به فرآیند کاری صفحه های AMOLED که فقط پیکسل های مورد نیاز را روشن میکنند بسیار کاربردی به نظر میرسد که باعث می شود عمر باطری تا حدودی بهبود پیدا کند.


اما اگر از کاربران گلکسی های قدیمی تر هستید خبر بدی برای شما داریم! وب سایت SamMobile گزارش کرده است که ویژگی Always On Display برای گوشی های اس 7 و اس 7 اج انحصاری هستند و توسط آپدیت نرم افزاری به دیگر گوشی های سامسونگ که از صفحه نمایش AMOLED برخوردار هستند راه پیدا نخواهند کرد!
در نهایت باید منتظر خبرهای بیشتری در این مورد شد و همچنین باید دید توسعه دهندگان XDA چه کار خواهند کرد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید