خسارت انفجار روز گذشته تهران به 55 هزار مشترک مخابرات

0

خسارت انفجار روز گذشته تهران به 55 هزار مشترک مخابرات

حادثه روز گذشته در شمال غرب تهران که ظاهرا به دلیل انفجار لوله گاز صورت گرفت باعث بروز مشکلات بسیار زیادی برای ساکنین این منطقه شده و بنا بر آخرین اطلاعات، بیش از 55 هزار مشترک تلفن ثابت دچار قطعی خط تلفن خود شده اند.

به گفته محمدرضا بید خادم، مدیر روابط عمومی مخابرات تهران، 55 هزار خط تلفن ثابت در منطقه شمال غرب تهران مختل شده و با توجه به حجم بسیار بالای خسارت وارد شده به شبکه انتقال فیبر مخابرات، هنوز نمی توان زمان دقیقی را برای برطرف شدن کامل مشکلات به وجود آمده تعیین کرد. علاوه بر تلفن های ثابت، مشترکین اپراتورهای تلفن همراه نیز با مشکلات جدی در این منطقه مواجه شده و استفاده از گوشی های موبایل در بسیاری از مناطق عملا غیر ممکن گزارش شده است. با این حال به گفته روابط عمومی مخابرات تهران، این شرکت قصد دارد حداقل تا پایان امروز ارتباط مشترکین همراه اول را مجددا برقرار کند. البته تا زمان حل کامل مشکلات همراه اول، هماهنگی های لازم برای استفاده از رومینگ و اتصال به شبکه های دو اپراتور رایتل و ایرانسل برای مشترکین همراه اول انجام شده است.

روز گذشته انفجاری در شمال غرب تهران و در منطقه شهران در حوالی محل حفر تونل مترو باعث بروز خسارت های مالی بسیار زیادی به تاسیسات، زیر ساخت ها و ساختمان های اطراف شده و گزارشات متناقضی نیز مبنی بر مرگ دو نفر منتشر شده که از سوی نهادهای رسمی تایید یا تکذیب نشده است.  

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید