خطر از بیخ گوش استقلال خوزستان گذشت/ نقص فنی و تکان های شدید هواپیما

0

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت: روز گذشته برای دومین‌بار هواپیمای تیم استقلال خوزستان نقص فنی پیدا کرد اما خوشبختانه هواپیمای این تیم خوزستانی به سلامت در فرودگاه تهران به زمین نشست.

روز گذشته هواپیمای بازیکنان استقلال خوزستان که برای مسابقه در مقابل استقلال تهران فرودگاه اهواز را ترک کرد به علت نقص فنی سبب نگرانی شدید بازیکنان و مسئولان تیم استقلال خوزستان شد.

خلبان هواپیمای حامل بازیکنان تیم استقلال خوزستان در لحظه آخر برای بلند شدن از باند فرودگاه اهواز متوجه مشکل سوخت‌گیری این هواپیما شد و در نتیجه این پرواز به سمت فرودگاه تهران انجام نشد.

هواپیمای حامل بازیکنان و کادر فنی استقلال خوزستان در ساعت 17:30دقیقه باید فرودگاه اهواز را به مقصد فرودگاه تهران برای بازی مقابل تیم استقلال تهران در امروز می‌رفت که با تاخیر شش ساعته پرواز جایگزین در ساعت23 شب گذشته انجام شد.

هواپیمای جایگزین نیز با بروز تکان‌های شدید و عدم تعادل در پرواز سبب نگرانی بازیکنان استقلال خوزستان و کادر فنی این تیم خوزستانی شد اما خوشبختانه این پرواز به سلامت در فرودگاه تهران به زمین نشست.

بهمن روشنایی سرپرست استقلال خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: مشکلات هواپیمایی کشور جدی است و در بازی‌های جام حذفی مقابل تیم راه‌آهن نیز با مشکل نقص فنی هواپیما روبه‌رو شدیم.

وی افزود: اکنون بازیکنان استقلال خوزستان از نظر روحی و جسمی بسیار خسته هستند و مشکلات پروازی امکان یک بازی جذاب را از این تیم خوزستانی گرفت.

به گزارش تسنیم، استقلال خوزستان و استقلال تهران از ساعت 16:45در ورزشگاه آزادی تهران در چارچوب رقابت‌های لیگ‌برتر کشور به دیدار هم می‌روند.

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید