خط و نشان تسلا برای بزرگان؛ صفر تا 100 در 2.5 ثانیه با بروزرسانی Model S

0

خط و نشان تسلا برای بزرگان؛ صفر تا 100 در 2.5 ثانیه با بروزرسانی Model S

سیاست های کمپانی تسلا آنقدر هیجان انگیز و جذاب هستند که می توان برای هر یک از پیشرفت های آنها مدت ها انتظار کشید. روند رو به رشد تسلا نویدبخش آینده ای هیجان انگیز در بسیاری از جنبه های زندگی انسان است و به همین دلیل هر گام آنها رو به جلو، انسان را به آینده ای رویایی نزدیک تر می کند. روز گذشته این کمپانی با بروزرسانی ماشین های Model S خود، برای بزرگان صنعت اتومبیل سازی جهان خط و نشان کشید.

تسلا روز گذشته اعلام کرد به لطف بروزرسانی باتری های سری Model S خود به مدل های 100kWh، این ماشین ها از این پس قادر خواهند بود تنها ظرف 2.5 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسند. پیش از این رکورد ماشین های تسلا 2.8 ثانیه بود و حالا با بروزرسانی جدید، Model S تنها یک دهم ثانیه کندتر از لافراری افسانه ای کمپانی فراری از صفر به 100 خواهد رسید. همچنین بهبود باتری ها برای SUV های Model X نیز آنها را در 2.9 ثانیه از سرعت صفر به 100 کیلومتر در ساعت می رساند. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که قیمت Model S چندین برابر کمتر از ماشین هایی است که دارای چنین شتابی در سرعت گیری هستند و این نکته نشان دهنده قدرت باتری ها و ماشین های الکتریکی و حکم رانی آنها در آینده ای نزدیک خواهد بود. به علاوه به کمک باتری های جدید، مسافتی که Model S قادر به پیمودن آن با یک بار شارژ است نیز از 480 به 506 کیلومتر افزایش پیدا کرده است.

البته این بروزرسانی ها بدون هزینه هم نیست. سری جدید Model S با باتری های جدید با قیمت پایه 134500 دلار به فروش خواهند رسید و SUV های Model X نیز با ویژگی های جدید دارای برچسب قیمتی 135500 دلار به فروش خواهد رفت. بروزرسانی های ذکر شده برای مشتریانی که مدل های قدیمی تر این خودروها را خریداری کرده اند نیز با هزینه 10 و 20 هزار دلاری امکان پذیر خواهد بود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید