خواب عمیق سران عرب در کوتاهترین نشست تاریخ + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از العالم، در تصاویر و ویدیوهای منتشر شده از نشست بسیار کوتاه سران عرب در موریتانی، بیشتر سران شرکت کننده در خواب عمیق به سر می‌برند.

نشست پایانی اتحادیه عرب در پایتخت موریتانی دیروز در حالی برگزار شد که این نشست، به عنوان کوتاهترین زمان برگزاری و کمترین حضور سران و ادامه اختلافات دولتهای عربی، رکوردهایی تاریخی را برای خود ثبت کرد.

با وجود تلاشهای موریتانی برای برگزاری هرچه بهتر بیست و هفتمین نشست اتحادیه عرب، این نشست، به دلیل نتایج و نحوه برگزاری به ضعیف‌ترین نشست در تاریخ این اتحادیه تبدیل شد.

در نشست مذکور فقط سران 6 کشور عربی (سودان، یمن، جیبوتی، جزایر کومور، قطر و کویت) حضور یافتند؛ همچنین در حالی که قرار بود نشست 2 روزه برگزار شود، در همان روز نخست به کار خود پایان داد.

در این نشست اختلافات دولت‌های عربی نه تنها حل نشد، بلکه در برخی موارد نیز شدت گرفت؛ و بیشتر این اختلافات در زمینه مسائل فلسطین، سوریه، یمن و بسیاری از مسائل مطرح روز بود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید