خواهر ملی‌پوش فرانسوی از مرگ در حوادث دیشب پاریس گریخت

0

ورزش > فوتبال جهان – آنتونی گریزمان در مصاحبه‌ای تایید کرد که خواهرش در کنسرتی که در آن گروگانگیری انجام شد حضور داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته پاریس شاهد حملات سخت تروریست‌ها بود و گفته‌ها از کشته شدن 80 الی 220 نفر حکایت دارد. 

این حملات تروریستی همزمان شد با دیدار تیم‌های ملی فرانسه و آلمان. در این دیدار آنتونی گریزمان به عنوان یار ثابت خروس‌ها در زمین حاضر بود. 

یکی از محل‌های اصلی حملات تروربیست‌ها سالن کنسرت باتاکلان بود. در این سالن یک کنسرت هوی متال در حال برگزاری بود و حدود 1500 نفر در طبقات مختلف این سالن حاضر بودند. به گفته پلیس فرانسه حدود 100 نفر از شرکت کننده‌ها در این کنسرت توسط گروگان‌گیرها کشته شدند. 

یکی از افراد حاضر در این کنسرت خواهر آنتونی گریزمان ملی پوش فرانسوی بود. آنتونی بعد از اتمام مسابقه سریعا با خواهرش تماس گرفته و متوجه شده او جزو افرادی بوده که توانسته خیلی زود از مهلکه فرار کرده و جان سالم به در ببرد. 

گربزمان به رسانه‌ها گفت برای خانواده‌هایی که عزیزانشان را از دست داده‌اند بسیار متاسف است و البته خیلی خوشحال است که خواهرش در این حادثه آسیبی ندیده است. او برای پاریس دعا کرد. 

258 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید