خودروی برقی ۳ چرخه در خیابان‌های ریو+تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، شرکت خودروسازی نیسان که پیش تر از مدل مفهومی BladeGlider در نمایشگاه خودروی توکیو رونمایی کرده بود حالا مدل واقعی آن را ساخته تا صنعت خودروسازی دنیا شاهد یکی از جدیدترین و متفاوت ترین خودروهای ساخته شده در تاریخ باشد.

این خودرو در برزیل که این روزها محل برگزاری المپیک است، رونمایی شده تا بیش از پیش مورد توجه رسانه های خبری جهان قرار گیرد.

محصول خلاقانه نیسان که ظاهری V شکل دارد مجهز به درهایی است که همچون بال پرندگان به سمت بالا باز می شود.

خودرو دارای یک صندلی در جلو و دو صندلی در سمت عقب است. کوچکی این محصول موجب شده تا نتوان آن را خودرویی مناسب برای خانواده ها عنوان کرد اما در عین حال دارای ویژگیهایی است که نمی توان نسبت به آنها بی تفاوت ماند.

نمایشگر مرکزی این خودرو ابعاد بزرگی داشته و اطلاعات مورد نیاز راننده و سایر سرنشینان را به نمایش می گذارد.

این خودرو مجهز به دو موتور برقی است که هر یک ۱۷۴ اسب بخار قدرت دارند. وزن این محصول حدود ۱۳۰۰ کیلوگرم است که در نوع خود رقم چشمگیری محسوب می شود.

این خودرو صفر تا ۱۰۰ را کمتر از ۵ ثانیه طی می کند و جالب اینکه تا ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت حداکثر سرعت دارد.

محصول مفهومی نیسان از باتری ۲۲۰ کیلووات ساعتی بهره می برد که توان مورد نیاز موتورها را تأمین می کند. البته مهندسان این شرکت سیستم را طراحی کرده اند که موتورها و باتری خودرو را توسط جریان مایعات خنک نگاه می دارد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید