خودروی سیتروئن C4L توسط سایپا معرفی شد (به‌همراه قیمت و مشخصات)

0

شرکت خودروسازی سایپا در نمایشگاه خودروی مشهد که هم اکنون در حال برگزاری است، حضور فعالی داشته و اقدام به معرفی چند نمونه از سیتروئن‌های جدید کرده است، محصولاتی که به‌زودی وارد کشورمان خواهد شد. در اینجا قصد داریم تا نگاهی به سیتروئن C4L، یکی از این خودروهای جدید داشته باشیم.

سیتروئن C4L

محصول جدید سایپا که قرار است با همکای سایپا در ایران عرضه شود، C4L نام دارد که رنگ مشکی آن در نمایشگاه خودروی مشهد بود و علاقه‌مندان زیادی دورش حضور داشتند.

این خودرو که ظاهرا در دو کلاس Exclusive و Lounge تولید می‌شود، مجهز به یک موتور با ظرفیت ۱۶۰۰ سی‌سی بوده که توانایی تولید ۱۶۱ اسب بخار در دور ۶۰۰۰ را دارد که در نوع خود قدرتمند ارزیابی می‌شود.

citroen-c4l-4

سیتروئن C4L از یک جعبه دنده اتوماتیک تیپ‌ترونیک و ۶ سرعته بهره می‌گیرد و طبق اعلام سازنده مصرف ترکیبی سوختش ۷.۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

سطح تجهیزات خودرو را بایستی تا زمان عرضه نهایی آن در کشور انتظار کشید اما به‌نظر می‌رسد وجود آپشن‌هایی چون EPS ،EBA، فرمان چرمی و ۴ ایربگ حتمی باشد.

طبق اعلام مسئولان سایپا، قیمت سیتروئن C4L در حدود ۱۴۰ میلیون تومان خواهد بود که در این رنج قیمتی می‌توان خودروهایی چون کیا سراتو ۲۰۱۶ و یا تویوتا کرولا فول ۲۰۱۶ را شاهد بود و به همین دلیل کار دشواری برای عرض اندام در بازار کشورمان برای این ماشین می‌توان پیش‌بینی کرد.

citroen-c4l-3 citroen-c4l-2

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید