خودمونی

0

گیگر :

همین اول کار قرار را با هم بگذاریم. اینجا خودمونی است. اگر همین توضیح کفایت نمی‌کند چند روزی صبر کنید. خودتان دستتان می‌آید. 🙂

صبح که می‌خواستم به این یادداشت فکر کنم در ذهنم، تصویری از خودم ایجاد کردم مثل این عارف‌های هندی و چینی و صوفی‌های باستانی خودمان که می‌خواستند گنجه‌ای از حکمت را به سه خط مطلب چنان تزریق کنند که یک قطره‌اش هم هدر نرود! سوار مترو که شدم حس یک ژاپنی به من دست داد از همان‌هایی که ساعت 6 صبح همراه با دو میلیون نفر دیگر اینجکشن می‌شوند به داخل یک کمپوت بزرگ به نام واگن مترو. هر چه خرد و حکمت ناب برایتان آماده کرده بودم همانجا همراه با روح ژاپنی بنده به ملکوت اعلی پیوست یا زیر دست و پا له شد. به بزرگی خودتان ببخشایید اگر ادامه این مطلب و احتمالا یادداشت‌های بعدی همچنان خالی از حکمت ناب باشند. از بد حادثه هر روز باید با همان مترو بیایم سرکار!


***


از امروز بنگاه شادمانی و سخن پراکنی «خودمونی» در این مکان با مدیریت بنده سرافکنده افتتاح می‌گردد. برای رضایت شما همه کار می‌کنیم. مورد داشتید ارتباط بگیرید اوامرتان را بفرمایید. بنگاه شادمانی در خدمت شماست. شرکت در جشن‌های شما باعث خوشحالی است. (از این دوچرخه یه پاییا هم دارم. پا می زنم و همزمان برایتان پرتقال و سیب هم بالا می اندازم. یک دوستی هم دارم از دهنش آتش در می آورد.خلاصه جنس جور است.وارطان هم داریم اگر خواستید)


***


یک سلامی هم بکنم به خوانندگان یادداشت‌های روزانه‌ام در یکی از روزنامه‌های صبح در زمان ماضی. سلام جویندگان! یافتید مرا بالاخره؟


***


حساب کن وسط فصل زنده کردن مردگان باشی در سریال گیریم (فصل دو قسمت بیست یک و بیست و دو) و بعد در مترو باز شود و جماعت عین زامبی بریزند تو! شما باشی خوفمرگ نمی‌شوی؟ قرار شد از این به بعد وسط مترو فقط معمای شاه ببینم بلکه این دفعه در باز شود گروه بلک کتز بریزند داخل!


***


اگر خواستید امروزتان سازنده و متعالی باشد بروید آهنگ MAKE IT RAIN را دانلود کنید با صدای نکره MICAEL BURKS . صدایش همچین یه نمه غمی داره که خوبه تو هر صدایی باشه.


***


آه ای پیراشکی‌های میدان انقلاب! چرا من باید رژیم بگیرم؟ چرا همسرم باید فکر کند من چاق شده‌ام؟ من فقط کمی تپلی آورده بودم برای دوران تحریم. سوییفت که باز شود بنده هم ذخایر چربی را باز می‌کنم ولی تا آنموقع فقط یک گاز؟ جان من یک گاز مخصوصا از این کاکاویی تازه‌ها با یک شیرکاکائوی مشتی پدرمادر دار دارچین خورده! آه ای رژیم غذایی. تو چقدر بی نمکی!

cover

پاسخ دهید