خودنمایی ماکت گلکسی نوت 8 و امکان استفاده از سنسور اثر انگشت تحت نمایشگر

0

خودنمایی ماکت گلکسی نوت 8 و امکان استفاده از سنسور اثر انگشت تحت نمایشگر

شایعات پیش از معرفی گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ حاکی از این داشتند که شاید این دو پرچمدار با توجه به حذف دکمه ی هوم، به سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر مجهز شوند اما در نهایت سامسونگ سنسور اثر انگشت این دستگاه ها را به پشت دستگاه در کنار لنز دوربین منتقل کرد که نتیجه ی کار چندان رضایت بخش نبود. پس از اینکه پرچمدار سری اس بدون این ویژگی جذاب روانه ی بازار شد، انتظار میرود که سامسونگ در پرچمدار سری نوت از این قابلیت بهره گیرد و سنسور اثر انگشت گلکسی نوت 8 در زیر صفحه نمایش دستگاه قرار بگیرد. در حالی که این موضوع به تائید کمپانی نرسیده است و زمان نسبتا زیادی تا معرفی گلکسی نوت بعدی باقی مانده است، احتمال این اقدام وجود دارد چرا که شاید سامسونگ خواسته باشد پس از ناکامی گلکسی نوت 7، گلکسی نوت بعدی را با یک ویژگی منحصر به فرد همراه کند که حتی پرچمداران سری اس نیز از آن بی بهره باشند و امتیاز بزرگی برای گلکسی نوت 8 محسوب شود.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2017/05/Dummy-of-Samsung-Galaxy-Note-8.jpg

اکنون تصویری در شبکه ی اجتماعی چینی Weibo منتشر شده که به ماکت گلکسی نوت 8 سامسونگ نسبت داده شده است و به منظور مقایسه ی ابعاد، این دستگاه در کنار گلکسی اس 7 اج قرار داده شده است و این طور که به نظر میرسد، گلکسی نوت 8 یک فبلت غول پیکر به تمام معناست. در حالی که خبری از دکمه ی هوم در پائین نمایشگر گلکسی نوت 8 نیست، این فبلت فاقد سنسور اثر انگشت در پشت خود نیز هست بنابراین به احتمال فراوان این سنسور در زیر نمایشگر جای گرفته است. همچنین در پشت ماکت گلکسی نوت 8، دوربین دوگانه ی این پرچمدار دیده میشود که به صورت عمومی قرار گرفته است و فلاش LED که احتمالا زیر لنز دوگانه قابل شناسایی است. در مورد دوربین دوگانه پیش بینی شده بود که گلکسی نوت 8 اولین گوشی سامسونگ مجهز به این ویژگی باشد اما به نظر میرسد گلکسی C10 اولین گوشی سامسونگ با دوربین دوگانه باشد.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2017/05/Comparing-Note-8-dummy-with-Galaxy-S7-edge.jpg

گلکسی نوت 8 احتمالا دارای نمایشگری 6.3 اینچی خواهد بود و در نسخه ی امریکایی این فبلت از اسنپدراگون 835 استفاده خواهد شد اما نسخه ی بین المللی به اگزینوس 8895 مجهز خواهد شد. یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی نیز وظیفه ی تامین انرژی دستگاه را به دوش خواهد کشید. ضمن اینکه قطعا گلکسی نوت 8 با قلم S Pen، شاید نسل جدید این قلم همراه خواهد بود. سامسونگ گلکسی نوت 8 را احتمالا در جریان نمایشگاه IFA 2017 که از یکم تا هفتم سپتامبر مصادف با 10 تا 16 شهریور در برلین آلمانم برگزار میشود رونمایی خواهد کرد.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2017/05/Samsung-Galaxy-Note-8-dummy-surfaces.jpg

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید