خودکشی دختر نخبه به خاطر تجاوز جنسی + تصاویر

0

خودکشی دختر نخبه به خاطر تجاوز جنسی + تصاویر

خودکشی یک دختر نخبه به خاطر تجاوز جنسی به وی انجام شد. این دختر دانشجو که یک نابغه در رشته حسابداری و ریاضیات بود به دست یک مرد هوس باز مورد تجاوز قرار گرفت و سپس خودکشی کرد.

 

مرد بی رحمی که عامل خودکشی دختر جوان پس از انکه  به او ، به صورت خشن و بی رحمانه  تجاوز جنسی کرد  دستگير شد.النورد فريتاس دختر 23 ساله ايست که دانشجوي ارشد حسابداري و جزء رتبه هاي برتر و نابغه هاي دانشگاه بود. این دختر بینوا در مسير بازگشت از کلاس به خانه توسط مردي ربوده شد و در اطراف شهر وسيله ي رسيدن به نيت شوم او شد.

خودکشی دختر نخبه به خاطر تجاوز جنسی + تصاویر

الکساندر 35 ساله به النورد حمله کرد و به گزارش سماتک پس از ضرب وشتم فراوان و تجاوز جنسی او را در حاشيه ي شهر رها کرد.وقتي دختر جوان موفق به بازگشت به شهر ميشود،همان روز پيش پليس ميرود و آنچه را که رخ داده بازگو ميکند.از آنجاييکه قرباني با الکساندر آشنايي دورادوري داشت، متهم به سرعت دستگير شد اما ديري نپاييد که خبر مرگ النورد کاليفرنيا را بهم ريخت.این دختر تاب و تحمل انچه بر وی گذشت را نداشت و خودکشی کرد.

 

پدر النورد در اظهاراتش گفت : “الکساندر به دخترم علاقه داشت، اما النورد تصميم ازدواج نداشت. مرگ او خانه ي ما را ويران کرد.”پليس در پايان خاطر نشان کرد :الکساندر به اتهام قتل غير عمد و تعرض و هم چنين ضرب وشتم بازداشت شد و پس از جمع آوري اسناد ومدارک بيشتر پرونده وی به دادگاه قضايي ارجاع داده خواهد شد.

 

مطالب مرتبط:

 

ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

 

تصاویری از خودکشی دختر تهرانی از روی پل شیخ فضل الله

 

خودکشی پسر 8 ساله با کلت کمری + عکس

 

خودکشی نوجوانان به دلیل آزار و اذیت اینترنتی

 

زشت بودن عروس منجر به خودکشی داماد شد

پاسخ دهید