خوش‌شانس‌ترین کارگر دنیا +عکس

0

[ad_1]

کارگران همیشه با خطرات مختلف دست و پنجه نرم می کنند و گاهی ممکن است در حین کار کردن جانشان را از دست بدهند اما مصدومیت های حین کار همیشه وجود دارد و اگر کارگری روی دور بدشانسی باشد ممکن است آسیب های وحشتناک ببیند.

«لی» یک کارگر چینی است که در منطقه «زیگونگ» مشغول به فعالیت بود اما از آنجایی که شانس با او همراه نبود دچار سوانح عجیبی شد.

وی در حین جوشکاری دچار برق گرفتگی شد و سپس یک طبقه از ساختمان را سقوط کرد و روی زمین یک میلگرد وارد جمجمه اش شد.

همکاران وی او را سریعا به بیمارستان رساندند و امیدوار بودند که زنده بماند. آنها در شرح حادثه می گویند همه حوادث در کمتر از 10 ثانیه رخ داد و کسی توانایی نشان دادن عکس العمل را نداشت.

نکته عجیب این است که میلگرد توانسته به راحتی کلاه ایمنی او را سوراخ کند و وارد جمجمه شود.

بدشانس ترین کارگر دنیا

عکس های «x-ray» نشان می دهند که میلگرد به اندازه 5 سانتی متر وارد سر شده و ممکن است باعث آلودگی مغز و در نهایت مرگ بشود البته این مشکل بی دردسر به پایان رسید و میله پس از یک عمل جراحی از جمجمه او خارج شد.

بدشانس ترین کارگر دنیا

این مرد حالا به عنوان بدشانس ترین و همچنین خوش شانس ترین کارگر چینی شناخته می شود چرا که سه اتفاق وحشتناک پشت سر هم برای وی روی داده است اما از طرفی همه این حوادث تنها باعث آسیب دیدگی وی گشته و او می تواند چند روز دیگر به کار خود برگردد. به نظر شما این فرد را باید خوش شانس دانست یا بد شانس؟

بدشانس ترین کارگر دنیا

بدشانس ترین کارگر دنیا

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید