خوش قیمت و حرفه ای،ماوس گیمیگ TteSPORTS VENTUS R

0

خوش قیمت و حرفه ای،ماوس گیمیگ TteSPORTS VENTUS R

کمپانی تایوانی Thermaltake در جریان نمایشگاه کامپیوتکس 2016 به خوبی نشان داد که در زمینه های تولید تجهیزات جانبی،سیستم های مودینگ و ادوات حرفه ای گیمینگ،یک برند قدرتمند و حائز اهمیت است.یکی از جدید ترین،خوش قیمت ترین و مناسب ترین محصولات این برند،ماوس های گیمینگ است که تحت عموما تحت برند TteSPORTS عرضه می گردد.این شما و این هم یکی از برترین محصول این حوزه.

 

ماوس گیمینگ VENTUS در دو مدل عرضه می گردد که محصول مورد نظر ما،با نام دقیق VENTUS R و شناسه فنی  MO-VER-WDOOBK-01 عرضه می گردد.این ماوس گیمینگ به منظور استفاده در هر دو دست چپ و راست طراحی شده است.تعرق دستان گیمرها،یکی از مشکلات عمومی در انجام فعالیت های طولانی مدت است.VENTUS R برای این منظور از یک طراحی منحصر به فرد بهره گرفته است.بدین ترتیب که در قسمت استراحتگاه دست،محفظه هایی وجود دارد که جریان هوا را از قسمت زیرین ماوس،به سمت بالا هدایت کرده و به آسانی موجب جلوگیری از تعرق می گردد.

تعداد 5 کلید قابل برنامه ریزی برای این ماوس در نظر گرفته شده است.علاوه بر آن،پروفایل های نرم افزاری نیز در انتخاب برترین Mode ها به منظور انجام بازی های مختلف،در نظر گرفته شده است.غیر فعال کردن برخی از کلید ها نیز می تواند در روند کاهش اشتباهات موثر باشد.

سنسور اپتیکال PIXART PMW-3310 می تواند دقت 5000 DPI را برای انجام سریع ترین ردیابی ها،در اختیار ماوس قرار دهد.این سنسور با بسیاری از سطوح همگام بوده و می تواند به آسانی بر روی آنها به فعالیت بپردازد.این سنسور می تواند از حداقل 100 DPI به بالا را ارائه دهد.یک میکروکنترلر ARM 32 به منظور پردازش دستورات،درون این ماوس نصب شده است.این پردازنده از 32 کیلوبایت حافظه اختصاصی برخوردار است که در کنار حافظه ذخیره سازی 256 کیلوبایتی،می تواند دستورات بسیاری را به سرعت پردازش کرده و اجرا نماید.

به تمام این موارد،دامنه فرکانسی 125 الی 1000 هرتز را نیز اضافه نمائید.میکروسوئیچ های OMRON انتخاب Thermaltake برای بسیاری از ماوس های گیمینگ هستند.این میکروسوئیچ عمری برابر با 20 میلیون کلیک دارد که بسیار مناسب به نظر می رسد.

VENTUS R نیز به سامانه LED RGB مجهز گشته است.در قسمت استراحتگاه دست و همچنین کلید اسکرول،دیودهای LED نصب شده اند.تعداد 16.8 میلیون رنگ متفاوت،می تواند از سوی آنها اجرا گردد.این سامانه نیز از طریق نرم افزار اختصاصی ماوس VENTUS R،قابل مدیریت و سفارشی سازی است.

یک کابل USB محافظت شده نیز در کنار آن دیده می شود که طولی برابر با 1.8 متر دارد.حداکثر شتاب قابل پاسخ،30G بوده و با توجه به بالانس فرکانسی،می توان انتظار زمان پاسخ دهی حداقل 1 میلی ثانیه و حداکثر 8 میلی ثانیه را داشت.یکی از مهمترین نکات قابل توجه در VENTUS R،قیمت مناسب آن است. TteSPORTS VENTUS R با قیمت 34.99 دلار عرضه می گردد که با توجه به امکانات و متریال های به کار رفته در آن،معقول و رقابتی به نظر می رسد.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید