داشبورد مدل ۲۰۱۷ پژو ۳۰۰۸ را ببینید!

0

این هفته تصاویری از داشبورد مدل ۲۰۱۷ پژو ۳۰۰۸ به بیرون درز کرده، که نشانه‌ای از پیشرفت و اوج گرفتن سری دوم این خودرو، در سال ۲۰۱۷ است. داشبورد جدید پژو ۳۰۰۸، یک طراحی معاصر و کاملا کاربردی داشته و در طراحی آن از کانسپ مفهومی پژو کوارتز، که دو سال پیش در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی شده بود؛ استفاده شده است.

2017-Peugeo-3008-1

داشبورد مدل ۲۰۱۷ پژو ۳۰۰۸، کاملا دیجیتالی بوده و شباهت زیادی به کابین خلبانی دارد. بر روی این داشبورد نسبت به مدل پیشین، تعداد دکمه‌های فیزیکی کاهش یافته است. در این مدل طراحی غربیلک فرمان کاملا  تغییر کرده و شاهد استفاده از پنل‌های دیجیتالی متعددی هستیم.

5146402541209454829

مدل ۲۰۱۷ پژو ۳۰۰۸ بر روی پلتفرم EMP2 PSA سوار می‌شود. پیش از این دو خودروی پژو ۳۰۸ و سیتروئن C4 از پلتفرم EMP2 PSA بهره برده‌اند. در پلتفرم EMP2 PSA انرژی تولیدی پیشرانه، به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود. پژو از موتورهای سه و چهار سیلندری توربوشارژ برای این خودرو استفاده خواهد کرد. البته این احتمال هم وجود دارد که پژو مدل ۲۰۱۷ این خودرو را با پلاگینی هیبریدی به تولید برساند.

این خودرو تا چند ماه آینده در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی و تا پایان سال جاری میلادی و  یا اوایل سال ۲۰۱۷، عرضه خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید