دانشگاه سعادت “افغانستان” و مذاهب ایران تفاهمنامه امضا کردند

0

خبرگزاری میزان – دانشگاه مذاهب اسلامی ایران و دانشگاه سعادت افغانستان تفاهمنامه همکاری علمی و فرهنگی امضا کردند.

دانشگاه سعادت به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،  دانشگاه مذاهب اسلامی و دانشگاه سعادت افغانستان تفاهمنامه همکاری علمی و فرهنگی امضا کردند.
 
این تفاهم‌نامه طی مراسمی با حضور “حجت الاسلام احمد مبلغی” رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و “غلام سرور سعادت” موسس و صاحب امتیاز دانشگاه راه سعادت افغانستان در تهران به امضا رسید.
 
بر اساس این تفاهمنامه، همکاری بین این 2 دانشگاه در قالب فعالیت‌های مشترک علمی و فرهنگی، برنامه‌های تحقیقاتی مشترک، تبادل دانشجویان، پژوهشگران و اعضای هیات علمی، فرصت‌های مطالعاتی اساتید، شرکت در سمینارها و جلسات علمی، ویژه برنامه‌های کوتاه مدت دانشگاهی و تبادل نشریات و مطالب علمی است.
 
همچنین علاوه بر فراهم‌سازی مقدمات برای تبادل دانشجو و اساتید از سوی 2 دانشگاه، طرفین موافقت خود را برای دعوت از محققان و دانشجویان 2 طرف برای شرکت در فعالیت‌های دانشگاهی از قبیل نمایشگاه­‌ها، سخنرانی‌ها، کنفرانس‌ها، سمپوزیوم‌ها، کارگاه­‌های آموزشی، و نیز تبادل تجربیات اعلام داشتند.
 
مواردی همچون ترویج همکاری‌های علمی و فرهنگی بین 2 دانشگاه براساس برابری متقابل و مزایای مساوی و یکسان و اینکه هر یک از دانشگاه­‌ها می‌توانند در صورت وجود شرایط، پیشنهادات خود را در زمینه فعالیت‌ها و برنامه­‌ها مانند آموزش، پژوهش، تبادل هیئت علمی و دانشجویان و توسعه کارکنان در جهت پرورش و توسعه روابط و همکاری‌ها ارائه کنند، جزو اهداف اصلی تفاهم­‌نامه اعلام شده است.
 
/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید