دانشگاه فرهنگیان میزبان جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور/ 133 نفر در آزمون اصلح احراز صلاحیت نشدند

0

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از میزبانی این دانشگاه برای برگزاری سی و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ نشست خبری پیرامون جزییات برگزاری سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی دانشگاه فرهنگیان با حضور محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه،حجت الاسلام صادق زاده معاون فرهنگی و جمعی از مسئولان در ساختمان مرکزی دانشگاه صبح امروز برگزاری شد.

در این مراسم مهرمحمدی با بیان اینکه دانشگاه با اجرای چنین برنامه ای به توسعه هرچه بیشتر فضای قرآنی میان دانشجویان کمک می کند، افزود: دانشگاه فرهنگیان این چنین برنامه هایی را در راستای جشنواره های داخلی برگزار شده در دستور کار قرار داده است.

وی ادامه داد: این جشنواره 20 آبان ماه در مشهد آغاز و تا 23 ادامه می یابد.

مهرمحمدی با اشاره به اینکه بعد از اختتامیه جشنواره در تاریخ 23 آبان ماه یادواره علامه طباطبایی انجام می شود، بیان کرد: این برنامه اعتباری برای دانشگاه به شمار می رود.

بررسی عملکرد خروجی های دانشگاه فرهنگیان/133 نفر در آزمون اصلح احراز صلاحیت نشدند

سرپرست دانشگاه فرهنگیان از ارزیابی خروجی های این دانشگاه و احتمال برگزاری دوره های مهارت آموزی در دی ماه خبر داد.

محمود مهرمحمدی درنشست خبری  پیرامون آمادگی این دانشگاه برای پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش گفت: با توجه به برنامه های راهبردی دانشگاه که به تازگی از سوی وزیر آموزش و پرورش رونمایی شده، پیش بینی 78 هزار تربیت معلم در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم تا سال 1404 بتوانیم با درنظر گرفتن تمامی شاخص ها و با استفاده از روش های مختلف بالغ بر 34 هزار نفر سالانه خروجی برای آموزش و پرورش داشته باشیم.

در حال تکمیل/

لینک مطلب

پاسخ دهید