دانشگاه گيلان ادعای برخی رسانه ها را تکذيب کرد

0

دانشگاه گيلان طی اطلاعيه اي رسمي ضمن تاييد موارد مربوط در اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور خبر یکی از خبرگزاری ها مورخ 30 تيرماه 1395 را تكذيب نمود. متن اطلاعيه كه در سايت دانشگاه مذكور در همان روز منتشر شده است به قرار ذيل می باشد .

دانشگاه گيلان ادعاي خبرگزاري تسنيم را تکذيب کردبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی ، پیرو خبر منتشر شده در یکی از خبرگزاری ها مورخ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۵ با عنوان ” دانشگاه گیلان ادعای سازمان سنجش را تکذیب کرد/ حسین فریدون هیچوقت به دانشگاه گیلان معرفی نشد” بدین وسیله بر اساس مدارک موجود در حوزه تحصیلات تکمیلی دانشگاه در خصوص آقای حسین فریدون داوطلب مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۱۳۹۲ دانشگاه گیلان،به استحضار می رساند:

۱- نامبرده براساس لیست معرفی شدگان مرحله اول آزمون، که طبق روال موجود از طریق پرتال سازمان سنجش در اختیار دانشگاهها قرار می گیرد جهت انجام مصاحبه در رشته روابط بین الملل دوره شبانه در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری سال ۹۲ در سهمیه ایثارگر به دانشگاه گیلان معرفی شد.

2- اسامی کلیه معرفی شدگان برای انجام مصاحبه به دانشکده های مربوطه ارسال شد که نامبرده همانطور که در اطلاعیه سازمان سنجش آمده است غایب مصاحبه بوده است.

3- اسامی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس ضوابط و صرفا از میان داوطلبان حاضر در جلسه مصاحبه با در نظر گرفتن 50 درصد نمره آزمون کتبی مرحله اول و 50 درصد نمره مصاحبه به سازمان سنجش اعلام گردید. بنابراین با توجه به موارد فوق،دانشگاه گیلان ادعای این خبرگزاری را تکذیب می کند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید