دانلود اندروید ۶٫۰٫۱ گلکسی اس ۵ پلاس سامسونگ ۲۰۱۶

0

اندروید 6.0.1
اندروید ۶٫۰٫۱

دانلود اندروید ۶٫۰٫۱ گلکسی اس ۵ پلاس سامسونگ ۲۰۱۶

در حالی که اغلب شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های اندرویدی مشغول آماده‌سازی آپدیت اندروید N برای محصولات بالا رده خود هستند، با این حال سامسونگ ساعاتی پیش سرانجام به‌روزرسانی اندروید ۶ مارشملو را برای گوشی گلکسی اس ۵ پلاس عرضه کرد.

به نظر می‌رسد سامسونگ همچنان به پشتیبانی از محصولات قدیمی خود پایبند هست، زیرا با فاصله زمانی یک سال پس از آنکه آپدیت اندروید ۶ برای پرچم‌دار این شرکت عرضه گردید، ساعاتی پیش این بسته به‌روزرسانی برای دارندگان گلکسی اس ۵ پلاس نیز در دسترس قرار گرفت.

گلکسی اس ۵ پلاس را می‌توان نسخه ارتقا یافته پرچم‌دار ۲ سال پیش سامسونگ دانست که به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۰۵ مجهز شده است. سامسونگ در تابستان سال گذشته آپدیت اندروید ۵ آب‌نبات‌چوبی را برای دارندگان این محصول عرضه کرد و حال نیز همان‌طور که گفته شده به‌روزرسانی اندروید ۶ مارشملو با شماره ساخت G901FXXU1CPE1 برای اس ۵ پلاس منتشر شده است.

این آپدیت که حدود ۱٫۳ گیگابایت حجم دارد تغییرات زیادی را در رابط کاربری گلکسی اس ۵ پلاس به وجود نخواهد آورد اما ویژگی‌های مهم اندروید مارشملو مانند Doze برای کاهش مصرف باتری در حالت استندبای، کسب اجازه در مواقع مورد نیاز از کاربر و Google Now on Tap به همراه ویژگی‌های جدید امنیتی را به همراه دارد. این آپدیت از طریق برنامه Samsung Smart Switch قابل دریافت بوده، با این حال اگر خواهان به‌روزرسانی مستقیم گوشی خود هستید می‌توانید پس از دنبال کردن مسیر  Settings » About device » Software update، گزینه Check now button را انتخاب نمایید.

گردآوری:گیگر

منبع:farnet

لینک مطلب

پاسخ دهید