دانلود اپلیکیشن Oxford Medical Dictionary: دیکشنری تخصصی پزشکی

0

اپلیکیشن Oxford Medical Dictionary
اپلیکیشن Oxford Medical Dictionary

دانلود اپلیکیشن Oxford Medical Dictionary: دیکشنری تخصصی پزشکی

مقدمه:دوستان عزیز Oxford Medical Dictionary  یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و تخصصی برای گوشی‌های موبایل است که به کمک آن می‌توانید یک دیکشتری حرفه‌ای در زمینه‌ی پزشکی در اختیار داشته باشید.  همراه باشید.

احتمالا شما نیز در طول زندگی خود بارها و بارها به دیکشنری‌ها نیازمند شده‌اید. مجموعه‌های فوق‌العاده‌ای که نقش بسیار پررنگ و مهمی در زمینه‌ی ترجمه و یادگیری زبان‌های خارجه دارند. اما در این میان دیکشنری‌های تخصصی‌تری نیز وجود دارند که مخاطب آن قشر خاصی از افراد هستند و استفاده از آن برای تمام کاربران لزومی ندارد. یکی از این دیکشنری‌های تخصصی Oxford Medical Dictionary است که در زمینه‌ی اصطلاحات و اطلاعات پزشکی فعالیت دارد. مطمئنا دانشجویان رشته‌های پزشکی و افرادی که قصد ترجمه‌های تخصصی دارند می‌توانند نهایت استفاده را از این دیشکنری بی‌نظیر ببرند. خوشبختانه Oxford Medical Dictionary برای هر سه پلت‌فرم اندروید، آی‌او‌اس و ویندوزموبایل منتشر شده است که در نسخه‌ی اندروید می‌توانید تا ۳۰ روز به صورت رایگان از آن استفاده کنید اما در دو پلت‌فرم دیگر باید حدود ۱۰ دلار برای خریداری آن پرداخت کنید. این دیکشنری دارای ۱۵ مگابایت حجم در اندروید و ۶۵ مگابایت در آی‌او‌اس است که نسخه‌ی ویندوزموبایلی آن از ویندوز۱۰ نیز پشتیبانی می‌کند و می‌توانید از آن در رایانه‌ی خود نیز استفاده کنید.

 

نتیجه گیری:کاربران محترم به انتهای مطلب دیکشنری تخصصی پزشکی  رسیدیم.  طراحی Oxford Medical Dictionary به صورت حرفه‌ای اما بسیار خشک صورت گرفته است به طوری که کاملا مشخص است که تمرکز توسعه‌دهندگان روی ارائه‌ی برنامه‌ای شیک و چشم نواز نبوده و الویت اول ساخت یک دیتابیس حرفه‌ای و کامل از اطلاعات و اصطلاحات پزشکی برای استفاده‌ی کاربران بوده است. در برنامه لیستی با عنوان Favourite در نظر گرفته شده است تا بتوانید برخی کلمات که ممکن است بعدها نیز به آن‌ها نیاز داشته باشید را به آن اضافه کنید تا در نوبت‌های بعدی دسترسی سریع‌تری به آن‌ها داشته باشید. مطالب موجود در این برنامه در دسته بندی‌های دقیق و جزئی همچون pharmacology, obstetrics and gynaecology, paediatrics, ethics, nephrology و psychiatry تقسیم بندی شده‌اند و آنطور که در صفحه‌ی این برنامه در پلی‌استور نوشته شده است تیمی از حرفه‌ای‌ترین افراد پزشکی در نوشتن آن نقش داشته‌اند. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید