دانلود اپلیکیشن Prisma تبدیل عکس به نقاشی “پریزما” برای اندروید ۶

0

مرداد ۱۱, ۱۳۹۵
معرفی نرم افزار

17 بازدید

اپلیکیشن Prisma
اپلیکیشن Prisma

دانلود اپلیکیشن Prisma تبدیل عکس به نقاشی “پریزما” برای اندروید ۶

مقدمه:دوستای گلم  حتما شما هم دیده اید که در طی هفته های اخیر برخی از دوستانتان عکس هایی از خودشان به صورت نقاشی در پروفایل های خود در شبکه های اجتماعی قرار داده اند و به نوعی این عکس ها در حال همه گیر شدن در بین کاربران شبکه های اجتماعی مختلف می باشند ، امروز قصد داریم اپلیکیشنی را که با استفاده از آن می توانید عکس های خود را تبدیل به آثاری هنری کنید به شما معرفی کنیم. این اپلیکیشن جالب Prisma نام دارد که پیش تر برای سیستم عامل ios عرضه گردیده بود ، و با توجه به استقبال عمومی آن  هم اکنون برای کاربران اندرویدی در دسترس قرار گرفته است. ویژگی متمایز کننده ی این اپلیکیشن افکت گذاری عکس نسبت به سایر اپلیکیشن های مشابه اینست که این برنامه عکس های شما را با استفاده از سبک های  هنرمندان معروف مانند مانک، پیکاسو و همچنین تزئینات و الگوهای معروف جهان به آثاری هنری تبدیل می کند.نحوه ی کار اپلیکیشن پریزما به این صورت است که ابتدا با استفاده از دوربین درون برنامه ای ، از خودتان و یا هر چیز دیگری که می خواهید عکس می گیرید ، سپس اپلیکیشن به صورت آنلاین و با استفاده از سرورهای مرتبط ، افکت های مختلف را بر روی عکس های شما نشان می دهد که می توانید از بین آن ها ، افکت مورد نظر خود را انتخاب نمایید ، پس از اعمل افکت می توانید آن را ذخیره کنید و یا از درون برنامه آن را در شبکه های اجتماعی مختلف اشتراک گذاری نمایید ، البته نگرانی بابت آنلاین بودن برنامه وجود ندارد زیرا برنامه حجم زیادی برای تبدیل عکس های شما استفاده نمی کند.

توجه: برای تبدیل عکس های خود به نقاشی بایستی به طور دائم به اینترنت متصل باشید.

ویژگی ها:

  • دارای فیلترهای هنری مدرن
  • افکت های خیره کننده عکس
  • امکان اشتراک گذاری سریع
  • استفاده از سبک های  هنرمندان معروف مانند مانک و پیکاسو

اطلاعات:

  • اسم اپلیکیشن:  Prisma
  • دسته: Media & Video
  • ورژن: ۱٫۰
  • شرکت سازنده:Prisma Labs, inc
  • حجم: فایل نصبی:  ۷ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: ۴٫۱ و بالاتر

نتیجه گیری:کاربران عزیز و محترم به انتهای مطلب تبدیل عکس به نقاشی “پریزما” رسیدیم .   با توجه به اینکه نسخه ی منتشر شده نسخه ی اولیه برنامه است ، ممکن است با خطای شلوغ بودن سرورها مواجه شوید که بایستی در زمان های دیگری مجددا امتحان کنید. همراه با گیگر باشید.

گرد آوری: گیگر

منبع:androidzoom


آموزش اپلیکیشن Prisma آموزش حرفه ای اپلیکیشن Prisma آموزش کامل اپلیکیشن Prisma آموزش کامل و جامع اپلیکیشن Prisma اپلیکیشن Prisma اموزش تصویری اپلیکیشن Prisma دانلود اپلیکیشن Prisma دانلود جدیدترین اپلیکیشن Prisma دانلود رایگان اپلیکیشن Prisma دانلود مستقیم اپلیکیشن Prisma

مطلب پیشنهادی


اندازه گیری سرعت اینترنت

اندازه گیری سرعت اینترنت با Internet Speed Test مقدمه:دوستان عزیز  Internet Speed Test اپلیکیشنی جالب …

لینک مطلب

پاسخ دهید