دانلود بازی «مسابقات رالی صحرا»

0

اتاق خبر 24: 

Rally Racer Dirt 1.3.7 یک بازی اتومبیلرانی جذاب و مهیج برای گوشی‌ها و تبلت است که توسط استودیوی ترکیه‌ای sbkgames منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. سازندگان بازی در مورد شبیه سازی و کنترل واقع گرایانه اتومبیل‌ها سنگ تمام گذاشته و مطابق با بهترین استاندارد‌ها عمل نموده‌اند که هنگام تجربه آن به احتمال بسیار شگفت زده خواهید شد.

 

 

گرافیک بازی نیز در مقایسه با حجم آن بسیار راضی کننده بوده و از جزییات بالایی برخوردار است. همانند اکثر بازیهای امروزی سیستم ارتقا در این بازی نیز وجود دارد که بر اساس آن با پیشرفت در بازی خواهید توانست اقدام به تیونینگ و تقویت اتومبیل خود كنيد. 
سه حالت برای سرگرم کردن شما در این بازی در نظر گرفته شده است که عبارتند از survival، challenge و realtime multiplayer. در حالت challenge شما باید در ۳۰ چالش مختلف شرکت کرده و از همگی آن‌ها سربلند بیرون بیایید. در حالت survival شما باید با انجام حرکات دریفت و رانندگی سریع تا می‌توانید از چک پوینتهای بیشتری عبور کرده و بیشترین امتیاز ممکن را کسب کنید. در حالت realtime multiplayer هم قادر خواهید بود با سایر کاربران و دوستان خود مسابقه دهید. 

 

ویژگیهای بازی Rally Racer Dirt: 

▣ حالتهای مختلف برای بازی کردن
▣ وجود ۸ اتومبیل متنوع
▣ امکان تقویت و تیونینگ بخشهای مختلف خودرو‌ها
▣ وجود ۳ مسیر هیجان انگیز
▣ وجود سطوح مختلف در طول مسیرهای مسابقه (شنی، خاکی، آسفالت و غیره) 
▣ خصوصیات متفاوت و منحصر بفرد خودرو‌ها
▣ گرافیک مطلوب

 

 

دانلود از آيتيونز براي iOS

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید