دانلود بازی «مسابقات رالی صحرا»

0

اتاق خبر 24: 

Rally Racer Dirt 1.3.7 یک بازی اتومبیلرانی جذاب و مهیج برای گوشی‌ها و تبلت است که توسط استودیوی ترکیه‌ای sbkgames منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. سازندگان بازی در مورد شبیه سازی و کنترل واقع گرایانه اتومبیل‌ها سنگ تمام گذاشته و مطابق با بهترین استاندارد‌ها عمل نموده‌اند که هنگام تجربه آن به احتمال بسیار شگفت زده خواهید شد.

 

بازي رالي صحرا

 

گرافیک بازی نیز در مقایسه با حجم آن بسیار راضی کننده بوده و از جزییات بالایی برخوردار است. همانند اکثر بازیهای امروزی سیستم ارتقا در این بازی نیز وجود دارد که بر اساس آن با پیشرفت در بازی خواهید توانست اقدام به تیونینگ و تقویت اتومبیل خود كنيد. 
سه حالت برای سرگرم کردن شما در این بازی در نظر گرفته شده است که عبارتند از survival، challenge و realtime multiplayer. در حالت challenge شما باید در ۳۰ چالش مختلف شرکت کرده و از همگی آن‌ها سربلند بیرون بیایید. در حالت survival شما باید با انجام حرکات دریفت و رانندگی سریع تا می‌توانید از چک پوینتهای بیشتری عبور کرده و بیشترین امتیاز ممکن را کسب کنید. در حالت realtime multiplayer هم قادر خواهید بود با سایر کاربران و دوستان خود مسابقه دهید. 

 

ویژگیهای بازی Rally Racer Dirt: 

▣ حالتهای مختلف برای بازی کردن
▣ وجود ۸ اتومبیل متنوع
▣ امکان تقویت و تیونینگ بخشهای مختلف خودرو‌ها
▣ وجود ۳ مسیر هیجان انگیز
▣ وجود سطوح مختلف در طول مسیرهای مسابقه (شنی، خاکی، آسفالت و غیره) 
▣ خصوصیات متفاوت و منحصر بفرد خودرو‌ها
▣ گرافیک مطلوب

 

 

دانلود از آيتيونز براي iOS

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید