دانلود رایگان اپلیکیشن AnTuTu Benchmark تست سخت افزار ۲۰۱۶

0

اردیبهشت ۷, ۱۳۹۵
معرفی نرم افزار

37 بازدید

اپلیکیشن AnTuTu Benchmark
اپلیکیشن AnTuTu Benchmark

دانلود رایگان اپلیکیشن AnTuTu Benchmark تست سخت افزار ۲۰۱۶

مقدمه:خب دوستان عزیزم  AnTuTu Benchmark  آنتوتو بنچمارک مشهورترین و جامع ترین ابزار برای تست قدرت سخت افزاری دستگاه های هوشمند است که با ارائه اطلاعات کلی، جزئی و دقیق، مبدل به یک شاخص و تراز برای ارزش گذاری بر قدرت سخت افزاری دستگاه ها شده است. اصطلاح بنچمارک که ترجمه فارسی آن محک زدن و معیار می باشد، امروزه در سایت های نقد و بررسی بسیار زیاد به چشم می خورد و علت آن نیز اهمیت بسیار زیاد کاربران گجت های هوشمند به عملکرد سخت افزاری دیوایس ها است. این ابزار تست سخت افزار با داشتن بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان قابل اعتماد ترین و جامع ترین اپلیکیشن در نوع خود بوده و نتایج نمایشیِ حاصل از آن، مورد اعتماد بسیاری از مراجع معتبر اندرویدی است.

اپلیکیشن AnTuTu Benchmark
اپلیکیشن AnTuTu Benchmark

اطلاعات:

  • اسم برنامه: AnTuTu Benchmark
  • دسته: ابزار
  • ورژن: ۶٫۱٫۴
  • شرکت سازنده: AnTuTu
  • حجم: فایل نصبی: ۱۰ MB
  • ورژن اندروید پیشنیاز: متناسب با دستگاه

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان معرفی و آموزش دانلود رایگان اپلیکیشن AnTuTu Benchmark رسیدیم,  کافی است تا اپلیکیشن آنتوتو بنچمارک را بر روی گوشی یا تبلت اندروید خود نصب کرده و با لمس دکمه شروع تست، هوش مصنوعی نرم افزار شروع به آزمایش قطعات مختلف دستگاه از جمله؛ جی پی یو، رم، سی پی یو و … نماید. با انجام تست های متعدد و همه جانبه بر روی تک تک بخش های دستگاه، برنامه یک نمره نهایی و به عبارتی معادل برای دستگاه شما در نظر می گیرد که با آپلود شدن در دیتابیس آنتوتو امکان مقایسه گجت اندروید شما با دیگر دستگاه های هوشمند فراهم می شود. از قابلیت هایی که جدیدا به اپلیکیشن اضافه شدند می توان به؛ تست اختصاصی جی پی یو و قابلیت کراس پلتفرم اشاره کرد. شایان ذکر است که این اپلیکیشن توسط شرکت AnTuTu ساخته و پرداخته شده است و هم اکنون در فروشگاه گوگل پلی دارنده نمره خارق العاده ۴٫۶ از سوی بیش از ۸۰۰٫۰۰۰ کاربر می باشد. همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:androidzoom


آموزش تصویری اپلیکیشن AnTuTu Benchmark آموزش جدید اپلیکیشن AnTuTu Benchmark آموزش حرفه ای اپلیکیشن AnTuTu Benchmark آموزش کامل اپلیکیشن AnTuTu Benchmark اپلیکیشن AnTuTu Benchmark دانلود اپلیکیشن AnTuTu Benchmark دانلود جدیدترین اپلیکیشن AnTuTu Benchmark دانلود رایگان اپلیکیشن AnTuTu Benchmark دانلود مستقیم اپلیکیشن AnTuTu Benchmark دانلود و آموزش اپلیکیشن AnTuTu Benchmark

مطلب پیشنهادی


اپلیکیشن Groove Music

اپلیکیشن Groove Music بروزرسانی شد ۲۰۱۶ با بروزرسانی و تغییرات بسیاری در استور مایکروسافت قرار …

لینک مطلب

پاسخ دهید