دانلود رایگان ویژه نامه ۵شنبه بازار از وبسایت پیوست

0

گیگر :

این ویژه نامه ۶۸ صفحه ایی که از ۳ بخش تشکیل شده است از طریق وبسایت ماهنامه پیوست به آدرس www.peivast.com در دسترس تمامی علاقمندان قرار گرفته است.

دومین گردهمایی سالیانه فعالان صنعت موبایل و اپلیکیشن در ایران، طی روزهای ۸ و ۹ اردیبهشت در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

ویژه‌نامه مربوط به این گردهمایی در ۶۸ صفحه منتشر شده است. این ویژه‌نامه در سه فصل مختلف به موضوعاتی مانند کافه بازار و مسائل مربوط به آن، معرفی ۵شنبه بازار و پنل‌های این گردهمایی و توسعه دهندگان و بازی‌ها و برنامه‌های پرطرفدار پرداخته است.

بخش اول این ویژه‌نامه با عنوان «کافه‌گردی» به معرفی و مصاحبه با مدیران کافه بازار اختصاص دارد، در این بخش در مطلبی با عنوانِ «۳۰ میلیون کاربر چه می‌کنند» آخرین آمارها و شاخص‌های مربوط به کافه بازار ارائه شده است. مطلب پایانی این بخش به مصاحبه با حسام آرمندهی موسس کافه بازار اختصاص دارد. آرمندهی در این مصاحبه از برنامه این شرکت در سال آینده برای درآمدزایی از طریق اشتراک پرده برداشته است.

در فصل دوم این ویژه‌نامه جزئیاتی در مورد پنل‌ها و کارگاه‌های برگزار شده در گردهمایی خواهید خواند. در این گردهمایی قرار است سه پنل تخصصی با حضور کارشناسان ایرانی و خارجی برگزار شود که در این فصل با این پنل‌ها و کارشناسان آشنا می‌شوید.

اما مهیج‌ترین بخش ويژه‌نامه معرفی برنامه‌ها و بازی‌های موفق و پرطرفدار کافه بازار است که در فصل سوم ویژه‌نامه مطالب مربوط به آن را خواهید خواند.
در بخش ابتدایی این فصل که عنوان «توسعه‌دهندگان» را دارد، مطالبی با موضوع موانع توسعه‌ اپلیکیشن‌ها و فرصت‌های پیش‌روی توسعه‌دهندگان ایرانی منتشر شده است.

تفاوت‌ها و شباهت‌های کافه‌بازار با اَپ‌استورهای بزرگ جهان و مقایسه آماری آنها از دیگر مطالبی‌ست که می‌توانید در این بخش بخوانید.
معرفی بهترین بازی‌ها و برنامه‌‌های انتخاب شده از سوی کاربران کافه بازار و مصاحبه با سازندگان آنها پایان بخش ویژه‌نامه ۶۸ صفحه‌ای پیوست است.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید