دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل فعالیت‌های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness

0

مدیریت و کنترل فعالیت‌های ورزشی در ویندوزفون
مدیریت و کنترل فعالیت‌های ورزشی در ویندوزفون

دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل فعالیت‌های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness

مقدمه:خب دوستان خوبم Active Fitness  اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که به کمک آن می‌توانید فعالیت‌های ورزشی خود را مدیریت کنید و به بهترین شکل آنها را کنترل کرده و زیر نظر قرار دهید. با گیگر همراه باشید.

سال هاست که استفاده از گوشی موبایل برای فعالیت‌های ورزشی به امری مرسوم تبدیل شده است؛ به طوری که ده‌ها اپلیکیشن مختلف برای مدیریت فعالیت‌های ورزشی برای گوشی‌های موبایل ساخته شده است. Active Fitness نیز یکی از این اپلیکیشن‌های منتشر شده برای گوشی‌های ویندوزفون است که قادر است اطلاعات دقیقی را در رابطه با فعالیت‌های روزانه‌ی شما در اختیارتان قرار دهد تا در پایان یک دوره‌ی زمانی مشخص، برای مثال بعد از یک ماه، میزان فعالیت‌های انجام شده، مسافت‌های طی شده و … را به شما گزارش دهد. این برنامه به صورت یونیورسال منتشر شده است که به لطف آن می‌توانید اطلاعات ثبت شده را علاوه بر گوشی، در کامپیوتر خود نیز در دسترس داشته باشید. برای استفاده از این برنامه، ابتدا باید بعد از ورود به برنامه فعالیت جدیدی را ثبت کنید تا فعالیت‌های شما در این پرونده ثبت و ضبط گردند.

۸۵fa1947-574a-4df2-8d39-408a03a40449

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای موضوع  نرم افزار مدیریت و کنترل فعالیت‌های ورزشی در ویندوزفون با Active Fitness رسیدیم, بخش بسیار جالب دیگری که در این برنامه وجود دارد، برنامه‌های آموزشی آن است که به شما شیوه‌های صحیح ده‌ها حرکت ورزشی را آموزش می‌دهد تا حتی اگر یک کاربر تازه کار در زمینه‌ی نرمش‌های بدنی هستید، بتوانید با مشاهده و استفاده از این بخش، دانش خود را تا سطح قابل قبولی ارتقاء دهید. کافیست تا برنامه را فعال کرده و گوشی را در جیب خود قرار دهید تا بعد از یک ماه، متوجه شوید که چی میزان مسافتی را طی کرده‌اید و میانگین سرعت و کالری سوزانده شده را نیز مشاهده کنید. برای دانلود این برنامه که به صورت رایگان برای پلتفرم ویندوزفون منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید, امیدوارم مفید بوده باشه همراه با ما باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید