دانلود ویرایشگر عکس در مسنجر محبوب تلگرام ۹۵

0

ویرایشگر عکس
ویرایشگر عکس

دانلود ویرایشگر عکس در مسنجر محبوب تلگرام ۹۵

مقدمه:دوستان خوبم اولین تغییری که در لیست به روزرسانی های برنامه تلگرام قرار دارد، پیام صوتی است. درحال حاضر تلگرام امکان ارسال پیام صوتی را برای کاربران خود فراهم کرده است. اما پس از این به روز رسانی قرار است امکان مکالمه صوتی به طور آزمایشی برای کاربران قرار داده شود. اما از آنجایی که این قابلیت قرار است به طور آزمایشی در تلگرام اجرا شود، وضعیت موقتی یا همیشگی بودن آن مشخص نیست و ممکن است این قابلیت پس از آزمایش، حذف شود.

اما از پیام صوتی و بهبود و پیشرفت آن که بگذریم، تلگرام امکاناتی را برای بهتر شدن بخش های دیگر این برنامه در نظر گرفته است. که چت مخفی یا secret chats یکی از آن ها است. پس از به روز رسانی، امکان استفاده از تصاویر GI، ریپلای یا همان پاسخ، کپشن یا شرح در تصاویر و روبات های درون خطی در بخش چت مخفی امکان پذیر خواهد بود. و همچنین امکان پیش نمایش مجموعه استیکرها برای انتخاب استیکر مناسب هم در چت مخفی یا سیکرت چت قرار خواهد گرفت. تنظیمات حریم خصوصی در این سری از به روز رسانی تلگرام تغییر خواهد کرد. بطوریکه در حال حاضر تلگرام این قابلیت را فراهم کرده است تا هر کس کنترل اد شدن به کانال ها و گروه های تلگرم توسط دیگران را در دست بگیرد. که در چنین  قابلیتی شما می توانید امکان اضافه کردن خود توسط دیگران به گروه و کانل، را مسدود کنید. و به راحتی از دست پیام هایی که موجب آزار شما می شوند خلاص شوید. همچنین تلگرام یک بخش ویرایشگر تصویر را با ابزارها و قابلیت هایی مانند چرخش تصاویر، امکان محو کردن، رنگ آمیزی کردن و ایجاد انحنا در عکس ها را فراهم کرده است. در حال حاضر امکان به روز رسانی تلگرام به نسخه ۳٫۵ از طریق  Play Store وجود دارد. و اگر تا کنون برنامه تلگرام را بر روی گوشی خود نصب نکرده اید می توانید آن را از طریق همین لینک دانلود کنید.

نتیجه گیری:کاربران محترم در این قسمت به پایان یکی دیگر از ترفندهای جالب و کاربردی در مسنجر قدرتمند تلگرام ویرایشگر عکس رسیدیم شما با دانلود این نرم افزار که لینکش رو همین پایین برای دانلود میزارم میتوانید تصاویر خود را به راحتی به صورت کامل ویرایش کنید امیدوارم مفید بوده باشه همراه با گیگر باشید.

گردآوری:گیگر

منبع:androidzoom

لینک مطلب

پاسخ دهید