دانلود پلیکیشن ابزار ویندوزفون ToolKit Pro (فعلا رایگان)

0

001-e1447326962393-680x403

دانلود پلیکیشن ابزار ویندوزفون ToolKit Pro (فعلا رایگان)

مقدمه:خب دوستان عزیز و گرامی گیگر اگر شما می خواهید در گوشیتان یک جعبه ابزار بزرگ داشته باشید پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن ToolKit Pro را بر روی گوشی خود نصب نمایید.

در این اپلیکیشن علاوه بر ۱۶ ابزار اصلی تعداد بسیاری دیگر ابزار های مختلف وجود دارد که ممکن است در زندگی روزمره ـتان بدردتان بخورد. همچنین این اپلیکیشن برای ویندوزفون ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ موبایل ساخته شده است که کاربران عزیز می توانند آن را بر روی گوشی خود نصب و از آن لذت ببرند. برای بررسی بیشتر اپلیکیشن با ویندوزسنتر همراه باشید.

آن ۱۶ ابزار اصلی اپلیکیشن متشکل از خط کش ، قطب نما، زاویه سنج، سطح سنج ، چراغ قوه، کد QR، ویبره ، تنظیمات سریع ، مبدل واحد، واحد پول ، نویز سنج ، ضبط صدا ، تایمر، کرنومتر، ساعت جهانی، سرعت سنج و … می باشد.

1-1

1-4

1-5

1-6

1-7

1-15

1-22

1-31

نتیجه گیری:کاربران گرامی و عزیز در این قسمت نرم افزار محبوب و قدرتمندی برای ویندوز فونی های عزیز معرفی کردیم که بسیار کاربردی است و همچنین لینک دانلود این نرم افزار رو برای شما عزیزان گذاشتیم کاربران عزیز در ضمن یادتون باشه این نرم افزار کاربردی و حرفه ای ویندوز فون به مدت محدودی رایگان در اختیار شما قرار گرفته امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

منبع:windowscenter

 

دوستان عزیز اگر مطلب وب سایت برای شما مفید بوده است لطفا وب سایت گیگر را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

لینک مطلب

پاسخ دهید