دانلود کنید: تصاویر پس زمینه رسمی ال جی V10

0

دانلود کنید: تصاویر پس زمینه رسمی ال جی V10

ال جی تصمیم گرفت پیش از پایان سال 2015 و در حالی که یک پرچم دار قدرتمند در بین رقبا داشت، تلفن هوشمند دیگری را معرفی کند که با وجود عدم تمایل خود ال جی برای پرچم دار نامیده شدن، چیزی از برادر بزرگتر خود یعنی G4 کم نداشت. ال جی V10 با نمایشگر دوم که در بالای نمایشگر اصلی دستگاه قرار گرفته و همچنین سخت افزار قدرتمند در کنار بدنه ای با استحکام بالا و در مقیاس استانداردهای نظامی، شاید نتواند فروش بی نظیری را رقم بزند و به احتمال زیاد در هیاهوی آیفون های اپل و گلکسی اس 7 که شایعاتش از همین حالا آغاز شده گم خواهد شد. اما روندی که ال جی در پیش گرفته نشان می دهد آنها برای سال آینده و عرضه احتمالی G5 (اگر تا آن زمان تصمیم نگیرند اسم سری پرچم دار خود را تغییر دهند) حرف های زیادی برای گفتن دارند.

همان طور که می دانید V10 در نظر سنجی انتخاب بهترین گوشی سال از دید کاربران وب سایت سخت افزار که در حال حاضر هفتمین رای گیری آن در جریان است (از طریق لینک انتهای صفحه می توانید وارد بخش رای گیری شوید) توانست رقیب قدرتمند خود یعنی iPhone 6s پلاس را با کسب آرای بیشتر شکست دهد و به دور بعد راه پیدا کند. حالا به عنوان جایزه برای این تلفن هوشمند، می توانید از باکس دانلود پایین صفحه، تصاویر زمینه اختصاصی آن را برای استفاده در تلفن های هوشمند و تبلت ها دانلود کنید.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید