دانلود Boomerang from Instagram اپلیکیشن بومرنگ

0

اپلیکیشن بومرنگ
اپلیکیشن بومرنگ

دانلود Boomerang from Instagram اپلیکیشن بومرنگ

مقدمه:دوستان خوبم در حال حاضر اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سراسر جهان و علی الخصوص کشورمان تبدیل شده است بطوریکه افراد زیادی بیشتر وقت خود را به طور روزانه در این شبکه ی اجتماعی می گذرانند ، همین محبوبیت سبب شده است تا شرکت اینستاگرام در هر نسخه از این اپلیکیشن ، امکانات جدیدی را به آن اضافه کند ، علاوه بر امکانات جدیدی که به خود برنامه اضافه می گردد ، این شرکت تصمیم گرفته تا اپلیکیشن های الحاقی و جداگانه ای نیز برای این شبکه ی اجتماعی در اختیار کاربران بگذارد .

جدیدنرین اپلیکیشنی که مرتبط با اینستاگرام می باشد و توسط این شرکت ساخته شده است ، برنامه ی Boomerang from Instagram می باشد که با استفاده از آن می توانید مینی ویدئوهایی را خلق کنید که بطور مداوم جلو و عقب می رود و حالتی تکراری و بدون پایان دارد. مدت زمان ویدئوهایی که توسط این اپلیکیشن می سازید تقریبا ۲ ثانیه می باشد و فرمت خروجی آن GIF می باشد ، نحوه ی کار با این اپلیکیشن بسیار ساده می باشد و شما بدون نیاز به ثبت نام تنها کافی است وارد برنامه شوید روی تنها کلید موجود در صفحه کلیک کنید و ادامه ی کار را به Boomerang بسپارید ، برای ساختن مینی ویدئوهای مورد نظر خود می توانید از دوربین جلو و یا عقب استفاده کنید ، ویدئوهایی که با استفاده از این برنامه می سازید متشکل از ۱۰ عکس پشت سر هم و بدون وقفه می باشند.

نتیجه گیری:کاربران محترم به پایان معرفی اپلیکیشن بومرنگ رسیدیم,  ویدئوهایی را که توسط بومرنگ می سازید می توانید بطور مستقیم از درون خود برنامه در اینستاگرام و یا فیسبوک به اشتراک بگذارید و یا اینکه آن ها را ذخیره کنید و سپس به اشتراک بگذارید. امیدوارم لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

توجه: برای اجرای این اپلیکیشن به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

ویژگی ها:

  • امکان گرفتن ویدئو با استفاده از دوربین جلو و یا عقب
  • گرفتن ویدئو بدون نیاز به ثبت نام و یا داشتن اکانت
  • اشتراک گذاری ویدئوها در اینستاگرام و فیسبوک بطور مستقیم از درون برنامه
  • امکان ذخیره ی ویدئوها و اشتراک گذاری آن ها در زمان دلخواه

گردآوری:گیگر

منبع:androidzoom

لینک مطلب

پاسخ دهید