دانلود Cortana برای اندروید نسخه ی بتا ۲۰۱۶

0

052f53c6af742e8b7728253d5ec587e0_XL

نسخه آزمایشی و رسمی Cortana برای اندروید

مقدمه:خب دوستان عزیز دستیار صوتی محبوب و فوق العاده کارآمد ویندوز و ویندوزموبایل است که مدتی است مایکروسافت انحصار آن را شکسته و نسخه‌ی آزمایشی آن را برای اندروید منتشر کرده است. با گیگر همراه باشید.

همانطور که گفته شد پیش از این کورتانا تنها در ویندوز و ویندوزموبایل قابل استفاده بود و انتشار آن برای اندروید، و شکستن انحصار آن یکی از معدود تصمیم‌های مایکروسافت بوده که مخالفت نسبی کاربرانش را به همراه داشته است. اما بهتر است گوی و میدون را به خود مایکروسافت بسپاریم چراکه مطمئنا این کمپانی بزرگ کاملا آگاه به انتخاب‌های خود است و شاید اشتراک کورتانا با دیگر پلتفرم‌ها، سرآغازی برای تعامل بین دو این پلتفرم باشد و به زودی شاهد اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های اختصاصی گوگل در ویندوزموبایل نیز باشیم. در هر حال موضوع مهم انتشار نسخه‌ی بتای Cortana برای اندروید است و کاربران این پلتفرم، سرانجام می‌توانند این دستیار صوتی و هوشمند را به گوشی‌های اندرویدی خود بیاورند.

Cortana برای اندروید
Cortana برای اندروید

کورتانا دستیاری صوتی برای انجام کارهایی تعیین شده است به طوری که مانند یک انسان مجازی، با شما ارتباط برقرار خواهد کرد. برای مثال شما به صورت صوتی از او درباره‌ی اینکه هم اکنون در اسپانیا ساعت چند است می‌پرسید و او نیز به صورت صوتی پاسخ شما را همانند یک گفتگوی دو طرفه خواهد داد. جالب است بدانید که در جدیدترین بروزرسانی این اپلیکیشن که هنوز در حالت بتا قرار دارد، امکان فراخوانی کورتانا در هر جای گوشی با گفتن عبارت Hey Cortana ممکن شده است که البته با این وجود همچنان برای این امر نیازمند روشن بودن صفحه‌ی گوشی خواهید بود. برای دانلود نسخه‌ی آزمایشی کورتانا می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

توجه: برای دانلود این نسخه‌ی آزمایشی، نیازمند یک اکانت جیمیل خواهید بود.

badge-gp

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به پایان مطلب دانلود نسخه ی جدید کورتانا برای اندروید رسیدیم همونطور که مشاهده کردین نسخه بتا این دستیار هوشمند  برای سیستم عامل اندروید منتشر شده شما میتوانید به صورت مستقیم این دستیار هوشمند رو از گوگل پلی دانلود کنید امیدوارم مفید بوده باشه و لذت برده باشین همراه با گیگر باشید.

لینک مطلب

پاسخ دهید