دانلود Photomath اپلیکشن حل مسائل ریاضی با دوربین گوشی

0

اپلیکشن حل مسائل ریاضی
اپلیکشن حل مسائل ریاضی

دانلود Photomath اپلیکشن حل مسائل ریاضی با دوربین گوشی

مقدمه: دوستای خوبم کمتر از یک ماه دیگر به فصل امتحانات مدارس و دانشگاه ها مانده است و در این بین ریاضی یکی از درس هایی است که برای دانش آموزان و دانشجویان بیشترین مشکل را درست می کند ، اما ما امروز قصد داریم اپلیکیشنی را برای شما معرفی کنیم که حل مسائل ریاضی را برای شما ساده و آسان می کند، بهتر است بگوییم مسائل ریاضی را تنها با استفاده از دوربین گوشی برای شما حل می کند. این برنامه آموزشی که یکی از برترین برنامه های آموزشی گوگل پلی به شمار می رود و همچنین در بین ۱۰۰ برنامه ی برتر آموزشی قرار دارد .

Photomath – Camera Calculator نام دارد و برای شما مسائل ریاضی را در ساده ترین روش ممکن یعنی اسکن مسئله با استفاده از دوربین گوشی حل می کند. نحوه ی کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنها کافیست تا دوربین گوشی خود را به سمت یک مساله ی ریاضی بگیرید و دوربین گوشی در کمترین زمان ممکن با اسکن مساله ، جواب آن را به صورت قدم به قدم به شما تحویل خواهد داد ، البته سازندگان فوتومث امکان وارد نمودن فرمول ها و صورت مساله  با استفاده از کیبورد گوشی را نیز فراهم نموده اند ولی در هر حال استفاده از دوربین گوشی راحت تر می باشد. این برنامه برای شما مسال ریاضی همانند حساب ساده (جمع ، ضرب ، تقسیم و تفریق ) ، فراکسیون ، اعداد اعشاری ، معادلات خطی ، سیستم های معادله .

نتیجه گیری:کاربران عزیز به پایان مطلب اپلیکشن حل مسائل ریاضی با دوربین گوشی رسیدیم,  توابع مختلف مانند لگاریتم را برای شما با جزئیات حل می کند ، البته با استفاده از Photomath می توانید مسائل پیچیده تری مانند انتگرال، مثلثات و مشتقات را تنها بصورت دریافت جواب آخر حل کنید ، البته سازندگان برنامه قول داده اند به زودی حل این مسائل را به صورت قدم به قدم به برنامه اضافه خواهند کرد.

گردآوری: گیگر

منبع:androidzoom

توجه: برای اجرای این اپلیکیشن به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

ویژگی ها:

  • حل مسائل ریلضی با استفاده از دوربین گوشی
  • حل مسائل به صورت قدم به قدم
  • دارای صفحه کلید ریاضی قدرتمند
  • دریافت قدم های حل سماله همراه با توضیحات

 

لینک مطلب

پاسخ دهید