داچیا نسخه Black Touch داستر را معرفی کرد

0

کمپانی داچیا جزء آن دسته از خودروسازان اروپایی است که وقت کمی برای طراحی یک خودروی زیبا و به‌روز صرف می‌کند. اما اکنون نسخه‌ای متفاوت و به‌روز شده از داستر را که یکی از مقرون به صرفه‌ترین و پرفروش‌ترین شاسی‌بلندهای سال ۲۰۱۳ اروپا بوده را با نام Black Touch معرفی کرده است. نسخه جدید داستر از نظر بصری بهبود داشته و داچیا از جلو پنجره‌ای و آینه‌های جدیدی برای آن استفاده کرده است. همچنین تغییراتی در سپر جلو اعمال شده و از خطوط کرومی برای طراحی و زیباتر شدن برخی از بخش‌های بدنه استفاده شده است.

dacia-duster-black-touch21

ستون‌ درب‌های داستر جدید مشکی رنگ هستند و داچیا چرخ‌هایی ۱۶ اینچی را برای داستر انتخاب کرده است. بر روی سقف و رکاب درب‌های داستر از ریل و خطوط کرومی استفاده شده است. فضای داخلی تغییر زیادی نسبت به نسخه پیشین ندارد.

dacia-duster-black-touch1

قیمت پایه داستر جدید (Black Touch) با موتوری بنزینی و توربوشارژ که قدرت تولیدی خود را تنها به چرخ‌های جلو منتقل می‌کند؛ ۱۷ هزار یورو است. اگر مشتریان علاقه‌مند به سیستم چهار چرخ متحرک هستند و می‌خواهند این ویژگی را برروی داستر جدید داشته باشند باید حدود ۲۰۰۰ یورو بیشتر بپردازند. نسخه دیزلی داستر نیز  در مدل دیفرانسیل جلو، قیمتی معادل ۱۷.۸۰۰ یورو  داشته و مدل دو دیفرانسیل با قیمتی معادل ۱۹.۸۰۰ یورو به فروش می‌رسد.

dacia-duster-black-touch11

داچیا عرضه نسخه جدید و متفاوت‌تری از داستر را در سال ۲۰۱۷ تایید کرده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی درباره مدل ۲۰۱۷ داستر منتشر نشده و ما فقط می‌دانیم که این خودرو برای حمل هفت سرنشین طراحی شده است. رئیس طراحی رنو؛ لارنس ون‌دن‌آکر؛ طراحی نسخه ۲۰۱۷ داستر را یک جهش بزرگ توصیف کرده و داچیا آن را با یک به‌روزآوری کلی در تمام قسمت‌ها عرضه خواهد کرد.

داچیا تا معرفی داستر ۲۰۱۷ فرصت زیادی دارد و از این فرصت برای معرفی لوگان جدید و نسخه فیس‌لیفت ساندرو در نمایشگاه خودروی پاریس استفاده می‌کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید