دبيرستان پسرانه دانا در جزيره كيش به بهره برداری رسید

0

گیگر :

عملیات ساخت دبیرستان پسرانه دانا دراقدامی جهادی پس از دو ماه و نیم به پایان رسید و 197 دانش آموز تحصیل خود را آغاز کردند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عملیات ساخت دبیرستان پسرانه دانا دراقدامی جهادی پس از دو ماه و نیم به پایان رسید و 197 دانش آموز تحصیل خود را آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در این مراسم که با حضور مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش ٫ جمعي از معاونان و مديران محلي ، مسئولان نظامی٫ انتظامی و آموزش و پرورش كيش، دانش آموزان و اولياي آنها يكشنبه 26 مهر برگزار شد دکتر مونسان ضمن تسليت ايام عزاداري سيدالشهدا و با اشاره به پيروزي هاي بزرگ رزمندگان در مقابل نيروهاي داعش در منطقه گفت: درپی فرمایشات و تاکید رهبر معظم انقلاب روند حرکت کشور در مسير توليد علم هرروزه در حال پيشرفت است.

دکتر مونسان اظهار داشت: پس از اعلام كمبود فضاي آموزشي در جزيره و احتمال دو شيفته شدن تعدادي از مدارس، با بررسي و پيگيري هاي لازم ساخت اين فضاي آموزشي آغاز شد و درحرکتی جهادي عملیات طراحي، اجرا و تجهيز اين مدرسه در طول 2 ماه و نيم انجام شد.

وی افزود: امروز شاهد به ثمر نشستن تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران اجرای این پروژه هستیم و امید است در پايان سال تحصيلي به همت مسئولان آموزش وپرورش٫ اولیاء ٫ مربیان و دانش آموزان این دبیرستان به عنوان یک نمونه و الگوي ماندگار در زمینه های آموزشی و پرورشی معرفی شود.

معاون عمراني سازمان منطقه آزاد كيش نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از مراحل عملیات ساخت اين دبيرستان در طول 2 ماه و نيم گذشته گفت: اين مدرسه با 20 كلاس آموزشي، سالن كنفرانس، نمازخانه، كتابخانه و سايت كامپیوتر در فضاي 2 هزار متر مربع به بهره برداري رسيده است .

رامین افشاری افزود: درعملیات ساخت این دبیرستان 9 هزار مترمربع محوطه سازی٫ 10هزارمترمربع مسیرهای دسترسي و پاركينگ و هزار 800 تن آسفالت ریزی انجام شده است.››

هاني معلمي رئيس آموزش و پرورش جزيره كيش نیزضمن تسليت به مناسبت ايام سوگواري سالار شهيدان امام حسين (ع) ، وتقدیراز مسئولان سازمان منطقه آزاد كيش برای ساخت اين مدرسه درزمان کوتاه دوماه ونیم گفت:  وفاق، همدلي و وحدت بين نهادها و ارگان هاي جزيره كيش در كشور نمونه است.

گفتني است  7 هزار و 40 دانش آموز در مقاطع مختلف در کیش تحصيل می کنند و تعداد 403 معلم مسئولیت آموزش این دانش آموزان را بر عهده دارند.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید