دختری که با حرکت بی شرمانه حاجت می گیرد + عکس

0

گیگر:

ماجرای اقدام بی شرمانه یک دختر برای رسیدن به هدف و آرزویش تیتر خبری شد.

 

 

حرکت بی شرمانه دختر دانشجو برای گرفتن حاجت همیشه رسم و رسومات قبایل و طوایف کشورهای سرتاسر جهان برای دیگر مردم جهان امری شوک آور و تعجب برانگیز است.بعضا میشنویم که در گوشه ای از جهان شخصی به کار احمقانه ای دست زده و بیشتر که میخوانیم و میبینیم متوجه میشویم عمل وی در میان اطرافیانش غیر عادی که هیچ بلکه رسمی سزاوار و در خور ستایش است.مانند بریدن و اهدا کردن زبان توسط یک دانشجوی هندی.خانمی که با پیشکش کردن زبات خویش، سعی در ادای نذر خویش کرده است.برای خواندن این داستان شوک برانگیز ادامه مطلب را بخونید.

 

در اتفاق شوک برانگیزی که اخیرا در ایالت مادهیا پرادش هند اتفاق افتاده است، دختر دانشجوی 19 ساله ای زبان خود را برای گرفتن حاجت از خدای کالی، قطع کرد.

 

به گزارش ناز وب، دانشجوی دانشکده TRS در مادهیا پرادش، ظاهرا خواب دیده که خدای کالی از او خواسته تا در ازای دریافت حاجتش ، زبانش را برای او قربانی کند و روز بعد وی به معبد این خدا در شهر ریوا رفته تا این کار را انجام دهد.

 

اگرچه پیش از این نیز از قربانی دادن اعضای بدن به خدای کالی شنیده بودیم ولی عمل این دختر تا حد زیادی بسیار غیرمعمول است، چرا که وی یک زن جوان تحصیلکرده محسوب می شود.

 

بر طبق گزارش های یک شاهد، زن جوانی به معبد کالی رسید و پس از انجام برخی از رسومات معمول با یک تیغ تیز زبان خود را قطع کرد.

 

دختری که با حرکت بی شرمانه حاجت می گیرد + عکس

 

او تقریبا بلافاصله پس از انجام این قربانی عجیب، از هوش رفت که به احتمال زیاد ناشی از درد بود، ولی به جای تماس با آمبولانس و رساندن کمک های اولین به او، خادم معبد و دیگر عبادت کننده ها، به سادگی روی او را با یک روسری پوشاندند و برای بهبود او دعا کردند.

 

پنج ساعت بعد آرتی دوبی سرانجام هوشیاری اش را بازیافت و در طول این مدت هیچ کس تلاشی برای کمک به او نکرد و در کمال تعجب همه، او بلند شد و دوباره به عبادت کالی مشغول شد و روی صورتش لبخند داشت.

 

پس از آنکه اخبار شوک برانگیز به گوشه کنار شهر ریوا رسید، یک آمبولانس و به گزارش پرشین وی تیمی از پلیس سرانجام برای بازپرسی به معبد رفتند و پس از کمک های اولیه و تایید وضعیت ثابت وی، این دانشجو را به خانه فرستادند.

 

دختری که با حرکت بی شرمانه حاجت می گیرد + عکس

ساچین، برادر آرتی به خبرنگاران گفت، خواهرش درمورد خواب و افکارش به او گفته بود ولی هرگز تصور آن را نمی کرد به راستی او دست به چنین کاری بزند. “آرتی این خواب را با من درمیان گذاشت و به من گفت که قصد دارد زبانش را تقدیم کند، ولی من هرگز فکر نمی کردم او جدی بگوید و تصور کردم او شوخی می کند.”

 

دختری که با حرکت بی شرمانه حاجت می گیرد + عکس

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید