دختر 23 ساله با عجیب ترین مدل غذا خوردن (عکس)

0

گیگر:

ماجرای دختری که  23 سال است با روش و مدل عجیبی تغذیه می کند ! …

 

 

کلر جونز دختری است که در طی 23 سال زندگی اش 13000 کیسه سیب زمینی  خورده است. در این مطلب با دختری آشنا می شوید که تابحال غذایی بجز سیب زمینی نخورده است.

 

به گزارش نازوب این دختر 23 ساله می گوید: من به دلیل ترس از غذاها و خوراکی های مختلف نمی توانم هیچ غذایی را جز سیب زمینی بخورم. وی نسبت به مواد غذایی نوعی ترس ذهنی دارد و وقتی که برنامه غذایی اش کمی تغییر کند به سرعت احساس بیماری شدیدی به وی دست می دهد.

 

 

دختر 23 ساله با عجیب ترین مدل غذا خوردن (عکس)

 

 

ترس از چیز های گوناگون در زندگی هر شخصی وجود دارد و برخی اوقات این ترس ها منجر به اتفاقات جالبی در روند زندگی می شوند. ترس جالب دختر خانم 23 ساله از همه مواد غذایی به جز سیب زمینی عادت غذایی منحصر به فرد و در پی آن مشکلات زیادی را برای وی به همراه داشته است.

 

این نوجوان اسکاتلندی سال هاست که فقط سیب زمینی می خورد و البته چند بار هم توانسته به سختی یک ظرف پاستا را تا انتها بخورد ولی پس از آن چند روزی را در حالت مریضی سخت گذرانده است.

 

 

دختر 23 ساله با عجیب ترین مدل غذا خوردن (عکس)

 

وی نسبت به مواد غذایی نوعی ترس ذهنی دارد و وقتی که برنامه غذایی اش کمی تغییر کند به سرعت احساس بیماری شدیدی به وی دست می دهد. نوع رژیم غذایی کلر موجب کم خونی و سو تغذیه وی شده است.

 

دختر 23 ساله با عجیب ترین مدل غذا خوردن (عکس)

 

تلاش های مستمر کلر برای تغییر و از بین بردن این ترس تا خوردن کلم و پنیر به همراه سیب زمینی پیش رفته است. کلر جونز ناراحتی خود را از این ترس جالب بیان می دارد و اذعان می کند که دوست دارد از خوردن سیب زمینی دست بردارد اما روش مناسب از بین بردن ترسش را نمی داند.

 

مطالب مرتبط

 

به این دختر عجیب ایرانی کمک کنیم (عکس)

عکس های عجیب از احمق ترین دختر دنیا

دختری که عجیب ترین جراحی زیبا را انجام داد (عکس)

متفاوت و عجیب ترین جراحی زیبایی این دختر+عکس

عكس های دختری زیبا با لباسی بسیار عجیب و نادر!

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید