درد و دل خیر سلامت با وزیر بهداشت + تصاویر

0

وزبر بهداشت گفت: انسانی که کار خیر انجام دهد معلوم است نزد خدا ارج و قرب دارد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ، دکتر هاشمی وزیر بهداشت درمراسم تجلیل از خیرین سلامت که در بیمارستان شهید صدوقی شهر یزد برگزار شد ضمن تکریم مقام شهید صدوقی گفت: انجام کار خیر نوعی آزمایش الهی است و درعین حال انسان خیلی باید در محضر خداوند ارزش و ارج و قرب داشته باشد که کارهایی از جنس خیر اجام دهد.

وی با بیان اینکه بهتر از کار خیر آموزش و تعلیم آن به دیگران است افزود: کسی موفق است که در زمان حیات خود اگر ملک و املاکی دارد تکلیف آن را روشن کند و چه کار بهتر از این که انسان دارایی خود را برای کار خیر هزینه کند.

درد و دل خیرین سلامت با وزیر بهداشت + تصاویر

 وی با اشاره به سفر اخیر خود به شهر قم گفت: آیت الله وحید خراسانی از مراجع قم بارها به بنده گفته اند چقدر ارزشمند است که با پول و عمر و تخصص خود شما قدمی برای حوزه سلامت بردارید.

 وزیر بهداشت تصریح کرد: آثار کار خیر نه تنها در دنیا مشخص است بلکه فضیلت آن در آخرت هم نصیب شخص می شود و آثارش همواره برای شخص خیر جاریست و نوعی صدقه حسنه است و چقدر خوب است که اگر قرار است که ثلث مال خود را پرداخت کنیم این اقدام در حوزه سلامت باشد.

درد و دل خیرین سلامت با وزیر بهداشت + تصاویر

در ادامه ی این مراسم وزیر بهداشت از 14 خیر سلامت تقدیر کرد.

گفتنی است؛ د حاشیه ی این مراسم پیر مردی که هزینه ی ساخت بخش روان یک بیمارستان در اردکان یزد را دارد به وزیر گله می کند که چرا ساختنش به تعویق افتاده است.

درد و دل خیرین سلامت با وزیر بهداشت + تصاویر

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید