درز تصاویر جدید و تایید دوربین دوگانه برای آیفون ۷ پلاس

0

آخرین تصویری که ادعا می‌شود بخشی از آیفون ۷ پلاس را به نمایش گذاشته است، آخرین شایعات در مورد استفاده از دوربین دوگانه در این گوشی را مورد تایید قرار می‌دهد. اخیرا گزارشی منتشر شده بود که “دشواری‌های فنی” را مانعی بر سر راه برنامه اپل برای تجهیز نسل بعدی فبلت ۵.۵ اینچی خود به یک لنز ثانویه برای زوم اپتیکال، قلمداد می‌کرد. اما اطلاعات جدیدتر، این گمانه‌زنی را نقض کرده و ادعا می‌کند که خبر عدم وجود دوربین‌های دوگانه در آیفون ۷ پلاس، صحت ندارد.

روز گذشته نیز تصویری از یک آیفون ۷ پلاس که توسط یک لایه محافظ یا چیزی شبیه به آن پوشیده شده است، منتشر شد و به نظر می‌رسد که کاملا شبیه به تصویر قبلی افشا شده از این فبلت است. این تصویر نیز از حضور دوربین دوگانه در پشت آیفون ۷ پلاس خبر می‌دهد.

گفته می‌شود که این تصویر، یک نسخه تولیدی نهایی از این گوشی را نشان داده که دارای پورت اسمارت کانکتور نیز هست. این گزارش همچنین به شایعات دیگری که از پشتیبانی آیفون ۷ پلاس از شارژ بی‌سیم و مجهز شدن آن به یک باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی حکایت می‌کنند، استناد کرده است.

در حالی که احتمال دارد اپل‌بازان با شنیدن شایعات فوق، خوشحال شوند، اما هنوز ۳ ماه تا تاریخ موعود برای رونمایی از آیفون جدید فاصله داریم. این بدان معنی است که تا آن زمان و در هفته‌های آتی شاهد انتشار خبرها یا افشای تصاویر بیشتری از این فبلت پرچم‌دار اپل خواهیم بود.

البته پیشنهاد ما این است که به همه این شایعات با دیده شک و تردید نگاه کنید.

خبر فارسی

مصطفی افخمی

یک عاشق فناوری که مدتیه با رسانه‌های اینترنتی در زمینه‌های تولید محتوا و نگارش مقاله همکاری دارم. تمام تلاشم اینه که شما رو از به‌روزترین مطالب و اخبار دانش و فناوری آگاه کنم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید