درز تصاویر کیبرد Corsair Strafe اولین مکانیکی بی صدا در جهان ۲۰۱۶

0

درز تصاویر کیبرد Corsair Strafe اولین مکانیکی بی صدا در جهان ۲۰۱۶

کیبرد های مکانیکی به دلیل طول عمر و قیمت بسیار بالای خود همواره در مرکز توجه قرار دارند و کاربران حرفه ای از این نوع صفحه کلید به عنوان یک انتخاب رویایی یاد می کنند. کمپانی Corsair که توجه ویژه ای به گیمرها و کاربران حرفه ای دارد، به تازگی از اولین کیبرد مکانیکی بی صدا در جهان رونمایی کرده است. این صفحه کلید که با نام Strafe RGB شناخته می شود به نسل جدید کلید های Cherry MX مجهز می باشد که ساختار پر سر و صدای کیبرد های مکانیکی را تغییر داده است.

در کیبرد جدید Strafe RGB از کلید های مکانیکی مجهز به سیستم مجتمع کاهش صدا استفاده شده که صدای کلید ها را به میزان ۳۰ درصد کاهش می دهد. ساختار حذف صدای صفحه کلید جدید Corsair بر خلاف روش های قدیمی مانند حلقه لاستیکی و فیتینگ بیرونی عمل می کند و به صورت مجتمع درون هر کلید جای گرفته است. همانطور که از نام صفحه کلید مشخص است، رنگ بندی کلید ها ترکیبی از چند رنگ مختلف است و طبق اعلام Corsair محدودیتی از نظر تنظیم رنگ بندی وجود ندارد.

کیبرد Corsair Strafe
کیبرد Corsair Strafe

کلید های مخصوص ماکرو برای کاربرد گیمینگ در نظر گرفته شده تا وظایف خاص را در بازی های خود با استفاده از نرم افزار اختصاصی Corsair تعیین کنید. فناوری Anti-Ghost به گیمر ها اطمینان می دهد که هر بار فشردن کلید ها بدون مکث به سیستم عامل منتقل می گردد و تمامی دستورات در بازی ها بی درنگ اجرا می شود. ساختار منحنی شکل کلید ها سبب قرار گرفتن آسان تر انگشتان دست روی آنها می شود که این موضوع در استفاده طولانی مدت گیمرها، اهمیت خود را نشان می دهد. این صفحه کلید زیبا و حرفه ای با گارانتی دو ساله و قیمت ۱۶۰ یورو در اختیار علاقمندان قرار می گیرد که با توجه به قیمت سایر کیبرد های مکانیکی مجهز به نورپردازی RGB از قیمت مناسبی برخوردار است.

لینک مطلب

پاسخ دهید