درصددیم سومین «شب خاطره» را در محضر رهبرانقلاب برگزار کنیم

0

گیگر:

رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به برگزاری دو عنوان از ویژه برنامه‌های «شب خاطره» در حضور مقام معظم رهبری، از برنامه‌ریزی برای برپایی سومین برنامه «شب خاطره» در محضر معظم‌له خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی شامگاه چهارشنبه (هشتم مهرماه) در ویژه برنامه «شب خاطره» که با حضور جمعی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیز نمایندگان اهل سنت و کلیمیان در میدان امام شهر اصفهان برگزار می‌شد، ضمن ابراز تألم شدید از حادثه منا، گفت: امیدواریم خداوند مسببان و عاملان این جنایت را ذلیل و نابود کند.

محسن مومنی شریف

وی سپس گفت: وقتی که درباره دفاع مقدس صحبت می‌شود، من یاد این حدیث از پیامبر (ص) می‌افتم که می‌فرماید: «هر وقت از صالحان صحبت می‌شود، بارش رحمت الهی باریدن می‌گیرد». بی‌شک رزمندگان ما از مصادیق بارز بندگان صالح خدا بودند. اگر امروز هم ما خواسته باشیم در صحنه‌هایی که مشکل داریم، آنها را حل کنیم، باید خاطرات رزمندگان را پیگیری کنیم و از آنها درس بگیریم.

رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی افزود: ما اگر در زمینه هویت مشکل داریم، خوشبختانه جوانان ما هویت خودشان را در خاطرات رزمندگان می‌جویند. اگر در زمینه سبک زندگی مشکل داریم، می‌توانیم از زندگی رزمندگان بهره بگیریم. راه برون‌رفت ما از بحران مدیریت هم مدیریت جهادی است که در جبهه‌ها بوده است و ما خوشحالیم که در حوزه هنری به این امر مهم اهتمام داشته‌ایم.

مومنی شریف گفت: ما و همکاران ما از قدیم نسبت به تبیین فرهنگ دفاع مقدس در قالب کتاب، فیلم و هنرهای نمایشی اهتمام داشته‌ایم.

وی که در ویژه برنامه «شب خاطره» در اصفهان سخن می‌گفت، یادآور شد: خوشبختانه ۲۳ سال است که برنامه «شب خاطره» هر ماه در تهران برگزار می‌شود و تاکنون ۲۶۱ عنوان از این برنامه برگزار شده است. از کسانی هم که نسبت به این برنامه تعلق خاطر دارند، خود مقام معظم رهبری است که خودشان هم اجازه دادند که دو برنامه «شب خاطره» را در محضر ایشان برگزار کنیم. ما در صدد هستیم که برنامه سوم «شب خاطره» را هم در محضر مقام معظم رهبری برگزار کنیم.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید