درمان قطعی ایدز در کوه بهشت عسلویه + تصاویر

0

درمان قطعی ایدز در کوه بهشت عسلویه + تصاویر

یکی از کوه های مفید و بهشتی در روی زمین کوه عسلویه است و پزشکان معتقدند که در قله این کوه بسیاری از بیماریها از جمله ایدز قابل درمان است. به دلیل خاصیت این کوه آنرا کوه ضد ایدز نامیدند.

 

این کوه که به عنوان بهشت ​​شناخته شده است از توابع عسلویه در استان بوشهر و در نیمه راه از کنگان بندر به فیروز آباد است. قله کوه به خورشید بسیار نزدیک است و در بالاترین ارتفاع در نزدیکی خط استوا است و خاصیت مغناطیسی قوی موجود در این کوه در جهان معروف است.

درمان قطعی ایدز در کوه بهشت عسلویه + تصاویر

پزشكان متخصص بریتانیایی در شهر لندن اخیرا در مقاله ای در روزنامه تایمز ضمن برشمردن این خاصیت از سازمان ملل درخواست کرده‌اند نام این كوه را به کوه ضد ایدز تغییر دهند.

 

از جمله خواص خارق العاده ی این کوه کمک به درمان مبتلایان به ایدز است.به خاطر نزدیکی این کوه به خورشید امکان رشد و نمو ویروس های بیماری زا از جمله ویروس HIV صفر است.

درمان قطعی ایدز در کوه بهشت عسلویه + تصاویر

دکتر Tim Hopkins رییس موسسه ی فوق و دارنده ی مدرک فوق تخصص در رشته ی ایمونولوژی و ویروس شناسی درخواست ایجاد شهرک‌های درمانی برای مبتلایان به ایدز در این منطقه داشته است.

 

وی معتقد است با اسکان مبتلایان به ایدز در این منطقه پس از حداکثر مدت ۱۸ ماه هیچ نشانه ای از بیماری در این مبتلایان دیده نشود.

 

مطالب مرتبط:

 

13 پرسش مهم راجع به بیماری ایدز

 

انتقال ایدز از راه آمیزش دهانی

 

بیماری ایدز و پیامدهای روانی آن در جامعه

 

مرد سرمایه داری که می خواهد بیماران ایدزی را بکشد

 

بیمارانی که ممکن است به ایدز هم مبتلا شوند

پاسخ دهید