در انتظار آرش 2000 اسب‌ بخاری + عکس

0

در انتظار آرش 2000 اسب‌ بخاری + عکسبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، در حقیقت یک هیبریدی به تمام معنا. پیشرانه بنزین‌سوز آن به صورت استاندارد می‌تواند 900 اسب‌بخار نیرو و 1200 نیوتن‌متر گشتاور فراهم کند. این خروجی وقتی به آن چهار موتور متصل می‌شود،‌ تبدیل به عدد وحشتناک 2080 اسب‌بخار و 2280 نیوتن‌متر گشتاور می‌شود.

با این حال آرش می‌گوید به دلایل ایمنی کاری کرده که شتاب آن از 2.9 ثانیه کمتر و سرعت نهایی‌اش از 330 کیلومتر در ساعت بیشتر نشود. کوپه جدید که AF10 نام دارد مجهز به جعبه‌دنده‌ای 6 سرعته دستی سنتی است. موتورهای برقی این خودرو از پکیج‌ باتری‌های 32 کیلووات‌ ساعتی تغذیه می‌کنند. رینگ جلویی آن 19 و رینگ‌های عقبی‌اش 20 اینچی هستند. تایرها نیز با برند میشلین پوشانده شده‌اند.

کمپانی خودروسازی آرش سال 1999 در نیومارکت انگلستان تاسیس توسط آرش فربود شد. از دیگر خودروهای معروف این برند می‌توان به جی‌تی‌اس و ای.اف.8 اشاره کرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید