در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید! -آکا

0

گیگر:

در کشور مراکش استفاده از قاشق و چنگال مرسوم اما در مناطق روستایی خوردن غذا با دست بیشتر طرفدار دارد اما به یاد داشته باشید که آنها در خوردن غذا با دست “راست” تاکید فراوان دارند.

تقریبا هیچ غذایی بدون نان در مراکش خورده نمی شود. مراکشی ها نان را خیلی دوست دارند و زیاد می خورند.

طعم اصلی غذاهای کشور مراکش را در رستورانها نمی شود فهمید یا باید مهمان خانه های مراکشی شوید یا غذاهای خیابانی را امتحان کنید.

در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید

در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید! -آکاکشور آشنایی با گردشگری کشورهای مختلف, جاذبه های گردشگری, رستوران ها و امکان گردشگری کشور مراکش, سفر و گردشگری, گردشگری جذاب, گردشگری در کشورهای دیگر, گردشگری کشور مراکش, گردشگری کشور مراکش با طعم های مختلف, مراکش و جاذبه های گردشگری جامعه ی موفق, گردشگری, مقالات, موفقیت

آکاایران: در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید!

“طاجین” نام غذا و ظرفی است سفالی که در آن انواع گوشت ها با ادویه جات و میوه های مختلف طبخ می شود.

ماهی “چرمولا” با مخلوطی از ادویه جات و گیاهان خشک شده آغشته می شود و سپس روی زغال ،گریل شده و با سس خورده می شود.

سوپ “حریرا”،سوپ سنتی و محبوب مراکشی ها به ویژه در ماه رمضان است که با گوجه فرنگی ،عدس ،نخودفرنگی،پیاز ،برنج ،گوشت و ادویه جات و گیاهان خشک و کمی روغن زیتون تهیه می شود.

“ماکودا” یا کیک سیب زمینی مراکشی است که ساده یا ساندویچی اغلب در خیابانهای کشور مراکش تهیه و خورده می شود.علاوه بر سیب زمینی ،پیاز سرخ کرده ،سیر ،گشنیز و زیره سبز هم به آن اضافه می شود.

“چای نعناع” نوشیدنی مورد علاقه مردمان این سرزمین است.چای شیرین شده با قند و چند برگ نعناع و استکان های چای که مدام سر ریز می شوند.

“زالوک” نوعی سالاد پخته شده مراکشی است که با گوجه فرنگی ،بادمجان ،فلفل سبز ،هویج و زیره تهیه می شود.

“پاستیلا” ترکیبی از مزه شور و شیرین است که توسط مهاجران به این سرزمین آورده شده است.این غذا با کبوتر و امروزه با مرغ خرد شده و لایه ای از بادام و دارچین که در خمیر شیرینی پیچیده می شود،درست می شود.

بادمجان سرخ شده نوعی غذای خیابانی و مخصوص گیاهخواران است.تکه های بادمجان آغشته به فلفل قرمز شیرین دودی شده کاملا سرخ می شوند.

سوپ “حلزون” مراکشی ها با ۱۵ ادویه مخصوص تهیه می شود.

گوشت شتر یکی دیگر از غذاهای خیابانی محبوب در مراکش است.

در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید! -آکا

نوشته در این کشور اضافه وزن پیدا میکنید! -آکا اولین بار در های برگ | مجله اینترنتی برتر پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید