در جنگ ما در برابر روباتها سگ‌ها در کنار ما خواهند جنگید

0

گیگر :

اما حداقل زمانی که به نقطه استقلال هوش‌مصنوعی برسیم و جنگ غیره قابل اجتناب برای کره‌ی خاکی خودمان شروع شود، یک متحد قابل اعتماد در جنگ خود در مقابل ماشین‌ها داریم، سگ‌ها.
تصمیم دوست سگسان ما برای جنگیدن در کنار ما در این ویدیو (که قبلا از آن گزارش کردیم) نشان داده شده که توسط سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره Tesla Motors استیو جورویتسون (Steve Jurvetson) فیلم برداری شده. این فیلم سگ کوچکی را نشان می‌دهد که در حال پارس کردن، پریدن و دویدن است این وقتی است که ربات چهارپای Spot از Boston Dynamics را به او نشان می‌دهند. شما ممکن است که خیال کنید که این سگ مورد نظر فقط از چیزی که آن را درک نمی‌کند به هیجان آمده، یک جثه پر سر صدای، در حال حرکت و جهش که شبیه به یک سگ است، اما بطور قطع یک سگ نیست. اما این سگ، سگ خاصی ست. کازمو (ترییری که به نظر ستاره این فیلم می‌باشد) احتمالا از شما بیشتر در زمینه ربات‌ها می‌داند.
کازمو متعلق به اندی روبن (Andy Robin) از بنیانگزاران آندروید و مدیر سابق برنامه رباتیک گوگل است. کازمو پیش از این دور و بر ربات‌ها بوده است، او تلاش آنها برای تقلید گونه خود و ما را دیده است، و چیز حیاتی‌تر آنکه او احتمال سقوطی که این ربات‌ها می‌توانند به کره خاکی ما بیاورند را پیش‌بینی کرده است. پارس کردن او ممکن است بازیگوشانه به نظر برسد، اما یک هشدار است.

واق!
دارن میان.
واق!
که ما رو بکشن.
واق واق واق!
فرار کنید.

cover

پاسخ دهید