در حق مدیر بیمه مرکزی ظلم شد/ تعرفه‌ها فردا نهایی می‌شود

0

وزیر بهداشت از دریافت فیش حقوقی چند ده‌ها میلیونی مدیران بیمه گله کرد و گفت: در حق مدیر بیمه مرکزی ظلم شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ هاشمی وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه علوم پزشکی که امروز در وزارت بهداشت برگزار شد در پاسخ به سوال خبرنگار گفت: به عقیده من تنها راه مبارزه با تبلیغات در فضای مجازی توانمندسازی مردم و اطلاع رسانی صحیح است و منع تبلیغات با زور و اجبار ممکن نیست البته از نظر فنی قابل پیشگیری است.

وی ادامه داد: در مقابل پیشرفت علم و تکنولوژی مردم باید توانمند شوند تا فریب نخورند.

هاشمی با اشاره به عبارت ناصر خسروی مجازی اظهار داشت: این عبارت حقیقت دارد و در همه جای دنیا دیده می‌شود. گسترش خدمات برای افزایش دسترسی مردم، آگاهی و توانمندسازی آنها در برابر تبلیغات می‌تواند کمک‌کننده باشد، راه چاره دست رسانه است تا ارتباط میان افراد عالم و مردم را ایجاد کند.

وزیر بهداشت تصریح کرد: سالانه با این همه مرگ و میری که در حوزه اعتیاد داریم، باز هم می‌گوییم در سال کنترل 15 درصد از قاچاق در دایره توان ماست.

هاشمی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر بدهی کلان بیمه ها به وزارت بهداشت و فیش حقوقی چند ده میلیونی مدیران بیمه عنوان کرد: از این موضوع گله دارم و تصور می‌کنم در حق مدیر بیمه مرکزی با 50 سال سابقه کار ظلم شده است. مدیر بیمه مرکزی یکی از مدیران سالمی بود که در کشور خدمت می‌کرد.

تعرفه‌ها چهارشنبه نهایی می‌شود

وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در کشور بیان کرد: در طول دو سال و نیم گذشته گسترش ارائه خدمات درمانی، تحت پوشش بیمه قرار گرفتن 10 میلیون نفر، در دسترس بودن 10 هزار پزشک و ارائه خدمات بهداشتی به 11 میلیون حاشیه نشین موجب شد تا آمار فقر در کشور کاهش پیدا کند همین کاهش آمار نسبت مستقیمی به کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد اما همچنان از وضع موجود راضی نیستیم.

وی یادآور شد: تعرفه‌ها چهارشنبه با تصمیم وزیران نهایی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید