در مسابقه انتخاب تلفن هوشمند ایده آل از نگاه کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید و برنده جایزه شوید!

0

در مسابقه انتخاب تلفن هوشمند ایده آل از نگاه کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید و برنده جایزه شوید!

پس از پایان موفقیت آمیز مسابقه یورو 2016 با سخت افزار که با حضور گرم شما همراه بود و مشخص شدن برندگان این مسابقه، این بار نیز مسابقه ای متفاوت برای شما کاربران وب سایت سخت افزار در نظر گرفته ایم. مسابقه ای هیجان انگیز، چالشی و البته به همراه جوایز ارزنده.

همان طور که از تیتر پیداست، این مسابقه درباره انتخاب تلفن هوشمند ایده آل از نگاه کاربران وب سایت سخت افزار است. در توضیح مسابقه باید این مقدمه را اضافه کنیم که در حال حاضر تنوع تلفن های هوشمند در بازار از نظر تعداد شرکت ها و همچنین گسترده استفاده آنها از نرم افزار و سخت افزارهای مختلف بسیار زیاد است. برای مثال برخی از کمپانی ها برای ساخت دستگاه های خود از جنس پلاستیک استفاده می کنند، برخی ترکیب فلز و شیشه را بر می گزینند و برخی دیگر هم گوشی های خود را به همراه بدنه ای تمام فلزی عرضه می کنند. همچنین در حال حاضر ابعاد مختلفی برای نمایشگر تلفن های هوشمند در دسترس کاربران است که از حدود 4.5 اینچ گرفته تا 6 اینچ را شامل می شود. با این حال شاید آنچه همه کاربران تلفن های هوشمند نیز با آن موافق هستند، عرضه نشدن یک گوشی کاملا ایده آل و مطابق سلیقه کاربران است. همه دستگاه هایی که تولید و به بازار عرضه می شوند در کنار نقاط مثبت خود، نقطه ضعف هایی نیز دارند. برای نمونه برخی کاربران تمایل دارند نمایشگر دستگاه آنها دارای کیفیت 4K و پردازنده 8 هسته ای باشد و گروهی دیگر نمایشگر های FHD و پردازنده های 4 هسته ای را ترجیح می دهند. در نتیجه کشمکشی دائمی بین کاربران با سلایق مختلف و کمپانی ها برای ساخت گوشی های موبایل در جریان است.

اما این بار ما در وب سایت سخت افزار قصد داریم تلفن هوشمند ایده آل از نگاه کاربران را انتخاب کنیم. برای این کار نظر سنجی هایی درباره هر یک از قطعات سازنده تلفن های هوشمند در مدتی مشخص برگزار خواهند شد که همه کاربران می توانند نظر گزینه مورد نظر خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنند. در نهایت همه انتخاب ها در کنار هم جمع خواهند شد تا تلفن هوشمند ایده آل کاربران وب سایت سخت افزار انتخاب شود. برای شرکت در مسابقه و حضور در قرعه کشی نهایی، پس از ثبت رای می بایست با حساب کاربری خود وارد سایت شده و دلیل انتخاب گزینه مورد نظرتان را در بخش کامنت های همان مطلب ثبت کنید. در نهایت قرعه کشی بین همه کاربرانی که در اکثریت نظرسنجی ها شرکت کرده باشند برگزار خواهد شد و جوایز ارزنده ای به آنها تعلق خواهد گرفت.

همچنین آن دسته از کاربرانی که دستی در طراحی دیجیتال دارند نیز می توانند تصاویر ساخته شده توسط خود را که نشان دهنده ظاهر و طراحی یک گوشی ایده آل است از طریق حساب کاربری وب سایت سخت افزار در اینستاگرام به صورت Direct برای ما ارسال کنند تا در پایان بین برترین طرح های دریافتی نیز یک قرعه کشی برگزار شده و به طرح برگزیده از سوی کاربران هدیه ویژه ای تعلق گیرد.

اما فرآیند رای گیری ها از امروز آغاز خواهد شد و اولین رای گیری نیز مربوط به اندازه نمایشگر دستگاه است. همان طور که اشاره شد ابعاد نمایشگر تلفن های دیجیتال عمدتا در بازه ای بین 4.5 تا 6 اینچ قرار دارد. به همین دلیل نیز گزینه های در دسترس شما در همین بازه در نظر گرفته شده اند. به نظر شما ابعاد نمایشگر یک گوشی ایده آل چقدر است؟ فراموش نکنید که پس از انتخاب گزینه مورد نظر، دلیل انتخاب این گزینه را نیز در بخش نظرات همین پست توضیح دهید. مدت این رای گیری 2 روز (تا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 تیر ماه) می باشد.

 

loadposition pollq65

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید