در مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار شرکت کنید و جایزه بگیرید

0

در مسابقه پیش بینی یورو 2016 با سخت افزار شرکت کنید و جایزه بگیرید

برای آن دسته از افرادی که علاقمند به مسابقات فوتبال هستند، نیازی به توضیح نیست که چند شبی است برترین تیم های قاره اروپا در رقابت های یورو 2016 به مصاف هم رفته اند تا قهرمان این قاره از بین 24 تیم حاضر در رقابت ها مشخص شود. فوتبال هم ورزشی پر طرفدار در ایران است و هواداران تیم های مختلف با تمام وجود از تیم ها و بازیکنان آنها طرفداری می کنند و همین باعث داغ شدن این روزها و کری خوانی های بسیار جذابی در بین کاربران شده. اما تماشای فوتبال اگر با مسابقه همراه باشد لذت بیشتری دارد و اگر این مسابقه جایزه ای هم داشته باشد لذت آن چندین برابر خواهد شد. این بار تصمیم گرفتیم جدیدترین مسابقه وب سایت سخت افزار را به مناسب مسابقات یورو 2016 برگزار کنیم. با ما همراه باشید.

 

روند مسابقه بسیار ساده است و هر کسی هم می تواند تنها با داشتن یک حساب کاربری در وب سایت سخت افزار در آن شرکت کند. کاری که باید انجام دهید هم پیش بینی نتایج هر مسابقه است. سیستم امتیاز بندی مسابقه پیش بینی ما به این صورت خواهد بود:

– پیش بینی نتیجه صحیح 10 امتیاز

– پیش بینی نتیجه مساوی بدون نتیجه صحیح 5 امتیاز

– پیش بینی برنده صحیح بدون نتیجه درست 5 امتیاز

همچنین تا پایان دور دوم گروهی مسابقات یعنی 29 خرداد ماه، در صورت پیش بینی صحیح هر تیم صعود کننده به دور حذفی 10 امتیاز دیگر به مجموع امتیازات شما اضافه خواهد شد. اما این پایان داستان نیست. پیش بینی صحیح تیم های صعود کننده به دور دوم حذفی پیش از آغاز بازی های دور اول نیز هر یک 20 امتیاز، پیش بینی صحیح تیم های مرحله نیمه نهایی هر یک 30 امتیاز، پیش بینی صحیح تیم های فینالیست قبل از آغاز بازی های نیمه نهایی هر یک 50 امتیاز و پیش بینی قهرمان مسابقات پیش از آغاز بازی فینال هم 100 امتیاز برای شما منظور خواهد کرد. در نهایت پس از پایان مسابقات این امتیازات با هم جمع شده و کسی که بیشترین امتیازات را کسب کرده باشد برنده جایزه ویژه وب سایت سخت افزار خواهد شد.

علاوه بر پست هایی که به صورت روزانه برای پیش بینی مسابقات در وب سایت منتشر می شوند می توانید با استفاده از هشتگ euro16sakhtafzar# از طریق اینستاگرام وب سایت نیز در مسابقه شرکت کنید. این پست مربوط به پیش بینی مسابقات امروز یعنی اتریش – مجارستان و ایسلند – پرتغال است که می توانید تا 15 دقیقه پس از آغاز هر مسابقه نتیجه آن را اعلام کنید. پیش بینی های خود را پس از ورود به حساب کاربری در بخش کامنت های همین پست وارد کنید. پس فرصت را از دست ندهید. شاید این بار شما برنده جایزه ویژه سخت افزار باشید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید