در پشت پرده غذاخوری این مدرسه چه می‌گذرد+ فیلم

0

خبرها حاکی از آن است که در پشت پرده غذاخوری و نحوه مصرف ناهار این مدرسه در چین اتفاقات عجیب و خیره‌کننده‌ای در حال وقوع است.

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛شاید در ابتدا فکر کنید ژاپن تنها کشوری دور از ایران است اما اگر فرهنگ آن را با ایران مقایسه کنیم، احساس می‌کنیم که این کشورها در قاره‌هایی متفاوت وجود دارد. در بیشتر موارد با مقایسه فرهنگ چین و ایران دچار تعجب می‌شویم.

داخل کافه تریای یکی از مدارس ژاپن دوربینی کار گذاشته شد و از مشاهده آنچه دوربین ضبط کرده است به حیرت درآمدیم. هدف از انجام این کار بررسی کیفیت آماده‌سازی غذاها و رعایت بهداشت در ژاپن به‌خصوص رستوران‌ها و غذاخوری مدارس آنجا بود.

در پشت پرده غذاخوری این مدرسه چه می‌گذرد+ فیلم

 مدارس دولتی در بیشتر موارد از جمله مکان‌هایی هستند که بهداشت و سلامت غذاها باید به بهترین شکل درآنجا رعایت شود زیرا در صورت عدم رعایت این عوامل با جان هزاران دانش‌آموز بازی خواهد شد. علاوه بر این، زمان صرف ناهار از جمله زمان‌هایی است که مانند ساعات دیگر تحصیل در مدرسه باید آموزنده باشد و دانش‌آموزان باید علاوه بر اذت بردن از وعده غذایی خود نحوه رعایت بهداشت و صحیح غذا خوردن را نیز یاد بگیرند.

در کمال تعجب با انتشار این فیلم مشخص شد که در ژاپن نیز از این اصل پیروی می‌شود و آن‌ها برای غذا خوردن خود زنگی جداگانه دارند که تمام آداب و رسوم غذا خوردن و بررسی بهداشت و سلامت غذا و مواد غذایی در آن با کمک معلم بچه‌ها بررسی می‌شود.

لینک مشاهده فیلم:

They Put A Camera Inside This School Cafeteria In Japan. What It Captured? My Jaw Dropped!

منبع: Healthy Life Vison

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید