دزد طلافروشی‌ در خیابان ستارخان را شناسایی کنید + عکس

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پلیس آگاهی تهران بزرگ با توجه به دستور قضایی، تصویر بدون پوشش سارق طلافروشی در ستارخان را منتشر کرد.

در روز سوم شهریور ۹۴ صاحب یک طلافروشی در خیابان ستارخان، به کلانتری 118 ستارخان مراجعه و اعلام کرد مقداری از طلا و جواهرات مغازه اش توسط مردی میانسال سرقت شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت به شیوه کش روی” و به دستور بازپرس شعبه 14 دادسرای ناحیه 2 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

دزد طلافروشی‌ در خیابان ستارخان را شناسایی کنید + عکس

مالباخته پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: داخل مغازه فروشی مشغول به کار بودم؛ ساعت 16:40 مردی میانسال (حدودا 50 ساله) وارد مغازه شد و از من درخواست کرد تا قطعه ای طلا را از ویترین مغازه آورده و به او نشان دهم؛ این شخص پس از مدتی صحبت بر سر قیمت خرید طلا، نهایتا بدون آنکه خریدی انجام دهد از مغازه خارج شد . در پایان روز و در زمان جمع کردن طلاهای داخل مغازه، متوجه نبود چند تکه از طلاهای مغازه شدم! بلافاصله به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته داخل مغازه پرداخته و متوجه شدم که همان مرد میانسال دقیقا ، از پشت سر من و با یک آنتن اقدام به سرقت چند رشته از طلاها کرده است .

دزد طلافروشی‌ در خیابان ستارخان را شناسایی کنید + عکس

بنا به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به تصاویر بدست آمده از لحظه سرقت و شخص سارق مغازه ی طلافروشی، هماهنگی های لازم، دستور قضایی در خصوص انتشار بدون پوشش تصویر متهم پرونده اخذ شد؛ به همین دلیل از تمامی شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد متهم دارند، درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21869044 در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد .

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید