دستور تازه کروش؛ شروع آتش بس

0

ورزش > فوتبال ملی – کارلوس کروش سرمربی تیم ملی می گوید دیگر جواب کسی را نمی دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کروش دستور آتش بس داد؛ به کادر فنی اش. دیروز پس از جلسه ای که کارلوس با کفاشیان داشت، رئیس از او خواست مصاحبه نکند. کروش گویا تا دیروز فرصت گرفته بود و از شب گذشته، دستور آتش بس را صادر کرد. او در این باره گفت: «دیگر هیچکس مصاحبه نمی کند. از این پس تمام تمرکزمان روی بازی های ملی خواهد بود. هر کس هم مصاحبه کرد، جوابش را نمی دهم. کسی هم صحبتی انجام نمی دهد. بازی با ترکمنستان و گوام در پیش است و تنها به این دو بازی فکر می کنیم.»
بدین ترتیب، کادر فنی تیم ملی استارت دوباره ای برای این دو مسابقه زد. از هفته گذشته فیلم بازی های ترکمنستان آنالیز شد. در چند روز گذشته تمرکز کادر فنی تیم ملی بیشتر روی مشکلات پیش آمد با اسدی و سپس باشگاه استقلال بود. اما روز گذشته کارلوس کروش در جلسه با کفاشیان به این مشکلات پایان داد. بعد از جلسه هم دو دستیار او علیه اسدی حرف هایی مطرح کردند اما کروش در جلسه بعد از ظهر با اعضای کادر فنی اش گفت: «دیگر مصاحبه ای نخواهیم داشت.»
تیم ملی در حال حاضر همچنان با مشکلاتی از جمله زمین تمرینی روبروست. فدراسیون درخواست داده تا ایران سه جلسه تمرینی در آزادی داشته باشد ولی فعلا مسئولان ورزشگاه موافقت نکرده اند. از سوی دیگر مشکل پروایز تیم ملی همچنان پابرجاست و احتمالا ملی پوش ها با پرواز عادی به گوام می روند.

256 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید