دلیل اصلی اتمام باتری آیفون

0

گیگر :

ظاهراً عمر باتری آیفون ۶ اس پلاس تا حدودی بهبود یافته است. همچنین پس از عرضه جدیدترین سیستم‌عامل آی‌او‌اس یعنی آی‌اواس ۹، احتمالاً همه انتظار دارند که عمر باتری بهبود یابد. البته همین اتفاق افتاده است؛ اما در شرایط خاصی باتری گوشی سریع‌تر خالی می‌‌شود. یکی از نمونه‌های بارز این شرایط زمانی اتفاق می‌افتد که اپلیکیشن معروف و محبوب فیس‌بوک را نصب می‌کنید.
این موضوع از طریق حساب توییتر مت گالیگان مطرح شد. وی در توییتی با اظهار عصبانیت خود گفت: اپلیکیشن فیس‌بوک مدیریت فوق‌العاده بدی در زمینه باتری دارد. این اپلیکیشن حتی زمانی که گزینه بارگذاری مجدد اپلیکیشن‌های پس‌زمینه غیرفعال است، در پس‌زمینه فعال است.

اگر می‌خواهید مطمئن شوید می‌توانید نمودار مصرف باتری توسط اپلیکیشن‌های مختلف گوشی خود را چک کنید.
طبق گفته سایت Tech Crunch، این مشکل در دست بررسی است و به زودی راه‌حلی برای رفع آن ارائه خواهد شد.

شرکت فیس‌بوک در بیانیه‌ای اظهار داشت: ظاهراً برخی از کاربران نسخه آی‌او‌اس اپلیکیشن فیس‌بوک دچار مشکلاتی در زمینه مصرف باتری شده‌اند. ما در حال بررسی این مشکل هستیم و به زودی راه‌حلی ارائه خواهیم کرد.

تا زمانی که راه‌حل موردنظر ارائه شود یا باید با خالی شدن باتری مدارا کنید یا باید این اپلیکیشن را حذف کنید. گفتنی است کاربران نسخه اندروید اپلیکیشن فیس‌بوک نگران نباشند؛ زیرا این مشکل در نسخه اندروید دیده نشده است.

cover

پاسخ دهید