دوربین گلکسی اس ۷ اج امتیاز ۸۸ را در آزمایشگاه DxOMark کسب کرد

0

دوربین گلکسی اس 7 اج
دوربین گلکسی اس ۷ اج

دوربین گلکسی اس ۷ اج امتیاز ۸۸ را در آزمایشگاه DxOMark کسب کرد

دوربین یکی از مهمترین بخش‌های یک تلفن هوشمند است که سامسونگ در گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج بر روی آن تمرکز ویژه‌ای داشته است. مدتی بود که دو محصول اکسپریا زد ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس به عنوان برترین دوربین‌های شناخته شده در آزمایشگاه DxO انتخاب شده بودند، اما به نظر می‌رسد که این تاج و تخت قرار است به جدیدترین محصول سامسونگ یعنی گلکسی اس ۷ اج برسد. برای جزئیات بیشتر در ادامه با گیگر همراه شوید.

دوربین به کار رفته در گلکسی اس ۷ اج یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی کاملا جدید است که از فناوری‌هایی مانند فوکوس پیکسل ذوگانه و توانایی جذب نور بیشتر در تاریکی  برخوردار است. شاید بر روی کاغذ عملکرد دوربین گلکسی اس ۷ اج نسبت به محصولات دیگر مانند گلکسی نوت ۵ و یا گلکسی اس ۶ اج تفاوت چندانی نداشته باشد و حتی شاید رتبه پایین‌تری نیز به‌دست بیاورد، اما به نظر می رسد که شرایط در عمل کاملا متفاوت است.

همانطور که مشاهده می‌کنید، گلکسی اس ۷ اج توانسته است امتیاز بسیار خوب ۸۸ را در آزمایشگاه DxO به دست بیاورد. براساس گفته‌های این آزمایشگاه، دوربین گلکسی اس ۷ اج در نور کم می‌تواند تصاویری با جزئیات بسیار خوب را ثبت کند و این موضوع برای شرایط دیگر از جمله شرایط با نور زیاد نیز صادق است. میزان نویز ثبت شده در تصاویر در تمامی شرایط مختلف نیز کم بوده که مورد بسیار خوشایندی است.

دوربین گلکسی اس 7 اج
دوربین گلکسی اس ۷ اج

و درنهایت گفته شده که سیستم فوکوس این دستگاه همچنان سریع و دقیق عمل می‌کند. البته در برخی شرایط نوری، تصاویر ثبت شده با این محصول کمی به رنگ زرد متمایل می‌شوند. درکل به‌نظر می‌رسد که این محصول دارای یکی از بهترین دوربین‌ها در بین تلفن‌های هوشمند بازار می‌باشد. برای مشاهده اطلاعات کامل درباره این دوربین می‌توانید به منبع این مطلب بروید.

گردآوری:گیگر

منبع:toranji

لینک مطلب

پاسخ دهید